Güzel Şarkıcı Hadise Dünyaya Açılıyor: Almanya ve Belçika’dan Jürilik Teklifi Geldi!

Aleyna

Haberler

1 Nisan 2021

Güzel Şarkıcı Hadise Dünyaya Açılıyor: Almanya ve Belçika’dan Jürilik Teklifi Geldi!

Güzel şarkıcı Hadise, Posta Gazetesinin iddiasına göre dünyaya açılmaya hazırlanıyor! Son zamanlarda iyiden iyiye yıldızı parlamaya başlayan Hadise’nin ünü Türkiye sınırlarını aştı! Uzun yıllardır TV8’de yayınlanan “O Ses Türkiye” jüri üyeliği yapan Hadise’ye Almanya ve Belçika’dan müzik ve yetenek yarışmaları için jürilik teklifi gelmiş!

Hadise

2020 Hadise’ye Uğurlu Geldi!

Bildiğiniz gibi 2020 yılı hem Türkiye hem de dünya için oldukça zorlayıcı bir sene oldu. Fakat bazı ünlülerimizin kısmetini 2020 yılının gudubetliği bile kapatamadı. Bu ünlülerden biri de sevilen şarkıcı Hadise! Güzel şarkıcı, hem kariyer basamaklarında jet hızıyla yükseldi hem de yıllardır aradığı aşkı sonunda Kaan Yıldırım’da buldu.

Hadise ve Kaan Yıldırım

Aynı sene içinde birden çok projeye imza atan Hadise; 2020’nin son günlerinde hem bir kolejen markasının yüzü oldu hem de “Olsun” isimli single’ını sevenleriyle buluşturdu! Hatta kolejen markasıyla işbirliği yapan Hadise; makyajsız reklam çekimi yapınca ortalık karıştı. Başta Seren Serengil olmak üzere pek çok kişi Hadise’nin hem makyajsız olduğuna inanmadı hem de güzel şarkıcı için “çirkin” eleştirileri yapmaktan geri durmadı.

Hadise

Hadise Dünyaya Açılıyor!

Bu eleştirilere aldırmadan yoluna devam eden Hadise; bugünlerde Acun Ilıcalı’nın Exxen’inde yayınlanan “O Ses Türkiye Rap” yarışmasında jürilik yapmaya devam edior. Ancak Hadise’ye yeni bir jürilik teklifi daha geldi. Fakat bu teklif Türkiye’den değil yurt dışından! Posta Gazetesinin haberine göre; Belçika ve Almanya’da yapılacak olan müzik – yetenek yarışmaları için güzel şarkıcı Hadise’ye jürilik teklif edilmiş. Şimdilik görüşmeleri online olarak Zoom’dan yürüten Hadise; bakalım yurt dışına gidecek mi?

Hadise

Hadise teklifi kabul etse de etmese de; yurt dışından teklif alması herkesi oldukça sevindirdi. Ülkemizdeki sanatçıların yurt dışında da tanınıyor olması bizi gururlandırıyor. Yolun açık olsun Hadise!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz