Dedikodu Kazanı: Gülben Ergen’e Bu Sefer “Bir Şey” Oldu, Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan Aşkı Sona Erdi

Aleyna

Dedikodu Kazanı

23 Nisan 2021

Dedikodu Kazanı: Gülben Ergen’e Bu Sefer “Bir Şey” Oldu, Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan Aşkı Sona Erdi

Güzel bir Cuma gününü dedikoduyla kapatmaya hazır mısınız? 23 Nisan Cuma günü yine birçok magazin olayına şahitlik etti. İşte gündemdeki en konuşulan olaylar!

1. Ünlülerin 23 Nisan Paylaşımları Güne Damgasını Vurdu!

Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı! Ünlülerimiz de bugünü unutmadı ve çocuklarıyla birlikte günün anlam ve önemine ilişkin paylaşımlarda bulunmakta geri durmadı. İşte Instagram’da ünlülerimizin paylaştığı tüm gönderiler:

2. Demet Akalın’ın Doğum Günü Coşkuyla Kutlandı!

Demet Akalın

Bugün Demet Akalın 49. yaş gününü kutladı! Arkadaşları tarafından Instagram’da storylere boğulan güzel şarkıcı; ortisi Alişan’la sunduğu sabah programında da doğum günü sürpriziyle karşılaştı. Demet Akalın’a en güzel hediye ise eşi Okan Kurt’tan geldi! Bu arada detaylar için:

3. İlker Aksum Dizi Sektörüne Ateş Püskürdü!

İlker Aksum

Usta oyuncu İlker Aksum bugün dizi sektörüne sosyal mecralara verdikleri önem yüzünden ateş püskürdü; “Benim gibi kariyer sahibi olmuş birisini, yapımcı ‘Instagram’da kaç takipçisi var’ diye bakıp seçiyorsa yürüsün gitsin. 1,5 milyon takipçisi var diye oyuncu mu olacak? Bizim için de bunu yapıyorlarsa 25 yılımızı verdik ayıptır yani. Böyle bir şey yok. Sosyal medyanın gücünü de kabul ediyoruz, ona göre hareket edeceğiz ama buna göre iş yapmayacağız. Binnur Kaya’nın Instagram’ı yok, bitti!” Bu arada detaylar için:

4. Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan Aşkı Bitti mi?

Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan

Yasak Elma dizisinin Şahika’sı Nesrin Cavadzade, bir süredir birliktelik yaşadığı Gökhan Alkan’la olan bütün pozlarını Instagram hesabından kaldırdı! Güzel oyuncunun bu hamlesi sosyal medyada “ayrılık sinyali” olarak algılamış olsa da; ikilinin hala takipleşmeye devam etmesi kafaları karıştırdı! Bu arada detaylar için:

5. Gülben Ergen’e Bu Defa Bir Şey Oldu!

Gülben Ergen

“Unutmayın ki bana hiçbir şey olmaz!” sözleriyle magazin gündeminin unutulmazları arasına giren Gülben Ergen, Bitcoin’de zarar ettiğini açıkladı; “Bitcoin Düştü çok moralim bozuk, sormayın. Gitti giden. Küçük küçük kayıplar. İlle bir şey yatırım diye yapılmaz, zaten kazanmadığımız bir dönemdeyiz, neyin yatırımını yapacağız! Bunun dünyalı bir hareket olduğunu görmek çok önemli”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz