Sefirin Kızı’nda Tuba Büyüküstün Dönemi Bu Akşam Başlıyor! İlk Sahneleri Sosyal Medyayı Yıktı

Aleyna

Haberler

25 Ocak 2021

Sefirin Kızı’nda Tuba Büyüküstün Dönemi Bu Akşam Başlıyor! İlk Sahneleri Sosyal Medyayı Yıktı

Star oyuncu Tuba Büyüküstün, flaş bir kararla “Sefirin Kızı” dizisinin kadrosuna katıldı. Hızlı davranan dizi ekibi Tuba Büyüküstün’ün ilk sahnesini çekti bile!

Neslihan Atagül

Sevilen dizi “Sefirin Kızı”nın başrol oyuncusu Neslihan Atagül, sağlık problemleri nedeniyle diziden ayrılmak zorunda kaldı. Geçen hafta son bölümünü çeken Neslihan Atagül’ün gidişi dizinin hayranlarını çok üzdü. Ama dizi ekibi inanılmaz bir hızla kadroyu takviye etti! Yapımcılar, dizinin başrolü için star oyuncu Tuba Büyüküstün ile anlaştı. Bu transfer, tıkanan hikayeyi de yeni bir boyuta taşıyacağı için sevinçle karşılandı.

Ama bu sevincin bir nedeni de Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün’ün yıllar sonra bir araya gelmesiydi! Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek, 6 yıl önce “Kara Para Aşk” dizisinde oynamıştı. Ülkemizde çok sevilen ama Güney Amerika’yı adeta yıkan dizinin oyuncularının tekrar bir araya gelmesi büyük yankı uyandırdı.

“Transfer” Ücreti Çok Konuşuldu

Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün’ün uzun süre uzak kaldığı ekranlara “Sefirin Kızı” ile dönmesinin sebebi Engin Akyürek ve dizinin senaristi Eylem Canpolat’a olan vefası olarak gösteriliyordu. Ama aldığı ücret öğrenilince işin içinde vefadan fazlasının olduğu ortaya çıktı. Yapımcının star oyuncunun “transferi” için 3 milyon TL, bölüm başına da 200 bin TL ödediği iddia ediliyor! Herhangi bir projede yer almayan Tuba Büyüküstün’ün “transfer” ücretinin olması da ayrı bir tartışma konusu.

İlk Sahnesini Çekti Bile!

Tuba Büyüküstün, 2 gün önce dizinin çekildiği Bodrum’a doğru yola çıktı. Hayranları “Herhalde 2-3 bölüm sonra onu görürüz” derken Tuba Büyüküstün ilk sahnesini çekti bile!

Bu akşamki bölümde izleyicinin karşısına ilk/kez çıkacak olan Tuba Büyüküstün, kısacık bir sahnede bile göz kamaştırıyor. Engin Akyürek’le olan uyumu da cabası! Neslihan Atagül’ün ani ayrılışından sonra diziyi toparlamak için en doğru yolun seçildiği belli oluyor. Sosyal medya yorumları da bunu doğruluyor.

Sosyal Medya Yıkıldı!

Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’in hayranları, ikiliyi bir arada görünce coştu Video 1 saat içinde binlerce beğeni ve yorum aldı. Kim bilir bu akşamdan sonra daha ne yorumlar gelir?

Özellikle yabancı izleyicileri çok mutlu eden bu gelişme diziyi nerelere taşıyacak acaba? Merakla bekliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz