Nihayet Lily Koi’yi Gördük! Meryem Uzerli Havalı Fotoğraflara Ara Verdi ve Aile Saadetini Paylaştı

Aleyna

Haberler

30 Mart 2021

Nihayet Lily Koi’yi Gördük! Meryem Uzerli Havalı Fotoğraflara Ara Verdi ve Aile Saadetini Paylaştı

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli, bu kez havalı fotoğraflarını değil en doğal halini paylaştı. Kızları Lara ve Lily Koi ile yaşadığı aile saadeti görenlerin içini ısıttı.

Meryem Uzerli

Meryem Uzerli, 10 yıl önce “Muhteşem Yüzyıl”da oynamak için Türkiye’ye geldiğinde kendisini nelerin beklediğini bilmiyordu. Mini dizi çekeceğini sanan ünlü oyuncu, 3 sezon boyunca Hürrem Sultan’ın ta kendisi oldu ve olağanüstü bir şöhrete ulaştı. Ortalığı yakıp geçen Meryem Uzerli, “tükenmişlik sendromu” nedeniyle diziyi bırakıp gitti. O zamandan beri de kariyerinde buna benzer bir başarı elde edemedi. Ama ABD’den bile ödüller aldığı “Kovan” filmi, onu yine eski günlerine döndürecek gibi görünüyor!

Ama Meryem Uzerli şimdilik sadece projeleri değerlendiriyor. Pandemi nedeniyle Berlin’de ikinci şubesini de açtığı “Nosh Nosh” adındaki sevimli kafesi ile de pek ilgilenmiyor. Onun için şu sıralar varsa yoksa kızları!

“Kendi ailemizi kuruyoruz”

Meryem Uzerli Lara

Meryem Uzerli, “tükenmişlik sendromu” nedeniyle Almanya’ya döndüğünde hamile olduğunu fark etmişti! Ama sevgilisi Can Ateş’ten destek göremedi. Ünlü oyuncu, Can Ateş’in bebeği aldırması için ona epey dil döktüğünü ve istediği olmayınca çekip gittiğini söyledi. Neyse ki, Meryem Uzerli yalnız bir anne olmayı seçti ve kızı Lara’yı dünyaya getirdi. Bu sayede, kendi ailesini kurmanın ilk adımını attı.

Lily Koi de Aileye Katıldı

Kariyerinin zirvesindeyken anne olmayı tercih eden Meryem Uzerli, setlere “Gecenin Kraliçesi” dizisiyle döndü. O dönem dizinin tanıtımı “Meryem Uzerli dönüyor” şeklindeydi. Hatta ünlü oyuncu için belgesel bile çekildi! Ama sonuç hüsrandı. “Kovan” hariç elle tutulur bir başarı gösteremeyen Meryem Uzerli, tercihlerini daha dikkatli yapmaya çalışıyor. Bu süreçte de, Lily Koi ve Lara’yla ilgileniyor!

Meryem Uzerli Lily Koi

Ünlü oyuncu, sır gibi sakladığı Amerikalı sevgilisiyle Berlin’de yaşamaya başladı ve geçtiğimiz aylarda kızı Lily Koi’yi dünyaya getirdi. Herkesi şok eden bu hamileliğe çabuk alıştık, Lily Koi’nin tatlılığı sağ olsun!

Aile Saadeti Sürüyor

Meryem Uzerli, aktif bir kullanıcı olduğu Instagram’da genellikle profesyonel bir ekibin çektiği havalı fotoğraflarını paylaşıyor. Ama bu kez durum farklıydı! Ünlü oyuncu, kızları Lily Koi ve Lara’yla birlikte en doğal halini paylaştı!

Meryem Uzerli Lara Lily Koi

Bu pozları Meryem Uzerli’nin gizemli sevgilisi çekiyor olmalı!

Meryem Uzerli Lara Lily Koi

Dünyalar tatlısı Lily Koi’yi gördüğümüz gibi, bu gizemli sevgiliyi de görürüz belki bir gün! Şimdilik, Meryem Uzerli kızlarıyla aile saadeti fotoğraflarına tam gaz devam ediyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz