Şikayetlere Tam Gaz Devam! Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece Boş Gününde Bile Yoğunluktan Şikayet Etti

Dilek

Haberler

30 Mart 2021

Şikayetlere Tam Gaz Devam! Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece Boş Gününde Bile Yoğunluktan Şikayet Etti

Ünlü oyuncu Eda Ece, “Yasak Elma”nın set yoğunluğundan şikayet etmeye devam ediyor. Boş gününde bile rahat edemediğini söyleyen Ece, takipçilerini çok güldürdü.

Eda Ece

Eda Ece’nin kariyerinin dönüm noktası şüphesiz ki “Yasak Elma” oldu. FOX’ta dört sezondur devam eden fenomen dizi, klişe ve entrika yumağı gibi görünse de izleyiciyi çok güldüren tarafları da var. Mizahi yönü de genelde Eda Ece’nin oynadığı Yıldız sayesinde görüyoruz! Ünlü oyuncu, entrika dolu bir diziye kendi inisiyatifiyle mizahi unsurlar kattı ve izleyicinin de nefes almasını sağladı. Böylece, oyunculuk gücünü de ispat etmeyi başardı.

Eda Ece

Başarılı oyuncu, Yıldız’ın mizahi yönünün olmazsa olmaz bir hal olduğunu söylüyor. “Küçümsendiği durumlarla alay eden, şaşkın, iyi niyetli, dobra bir kadın resmettim. Bir repliği söylemenin 40 çeşidi vardır, Yıldız için hep yumuşak bir tavrı tercih ederek mizah ekledim ve ait olmadığı bir ortamla baş edebilmesini böyle sağladım” sözleri, oynadığı karakteri ne kadar iyi anladığını ve sahiplendiğini gösteriyor!

Covid-19 Onu da Vurdu

Eda Ece

Eda Ece, dördüncü sezonda da başarıyla devam etse de, set saatlerinden ve koşullardan sık sık şikayet etmeye başlamıştı. Geçen ay İstanbul’u vuran kar yağışında da soğukta çalışmaktan hasta olduğunu söylemiş ve takipçilerine dert yanmıştı. Ama işin aslı bambaşkaydı, Eda Ece de Covid-19’a yakalanmıştı!

Hastalığı biraz ağır geçirse de iyileşen oyuncu, sete bomba gibi geri döndü. Ama, muhtemelen Eda Ece karantinada olduğu için, dizi çok ilginç bir rüya bölümü çekmek zorunda kaldı ve izleyiciyi fena trolledi!

“Boş gün de boş değil”

Eda Ece

Eda Ece, sete bomba gibi döndü ancak şikayetleri hala devam ediyor. Sürekli yorgunluktan ve set saatlerinden dem vuran ünlü oyuncu, bu kez boş gününde de koşturduğu için şikayet etti.

Umarız, Eda Ece biraz olsun dinlenme fırsatı bulur. Yoksa Meryem Uzerli’yle öğrendiğimiz “tükenmişlik sendromu” öyküsünü tekrar etmek zorunda kalabiliriz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz