Masumiyet Oyuncuları Hiç Ayrılmıyor! Andımız Krizini Aşan Serkay Tütüncü ve Deniz Işın Yine Espri Peşinde

Aleyna

Haberler

30 Mart 2021

Masumiyet Oyuncuları Hiç Ayrılmıyor! Andımız Krizini Aşan Serkay Tütüncü ve Deniz Işın Yine Espri Peşinde

Sevilen dizi “Masumiyet”in yıldızları Serkay Tütüncü ve Deniz Işın sette çok iyi anlaşıyor. Geçtiğimiz günlerde “Andımız” videosuyla olay yaratan ikili, bu kez soğuk espriler yapmaya başladı!

Masumiyet

FOX’un sevilen dizisi “Masumiyet”, ratinglerde çok üst sıralarda yer almasa da kendisinden söz ettirmeyi başarıyor. Türkiye’nin en büyük dertlerinden biri olan kadına karşı şiddeti ele alan “Masumiyet”, bu konuyu biraz da polisiye ve aşk üçgeniyle süsleyince büyük bir başarı elde etti. Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır ve Hülya Avşar gibi güçlü isimlerden oluşan kadroya İlayda Alişan, Deniz Işın ve Serkay Tütüncü de dahil olunca seyir zevki daha da arttı.

Dizinin başarısının arkasında yatan nedenlerden biri de huzurlu set ortamı gibi görünüyor. Her ne kadar Deniz Çakır’ın adı sık sık skandallara karışsa da, genç kadro sette çok mutlu görünüyor.

Zaman zaman Hülya Avşar ve Ertuğrul Postoğlu’yla birlikte çektikleri komik videolar çok seviliyor.

“Andımız” Krizi Hala Akıllarda

Deniz Işın Serkay Tütüncü

“Masumiyet” oyuncuları komik video çekmek isterken bazı kazalar da yaşıyor. Örneğin, Serkay Tütüncü ve Deniz Işın, “Andımız” ile ilgili bir TikTok videosunu canlandırmak isterken yerden yere vurulmuştu! İkili, bunun bir espriden ibaret olduğunu açıklamak zorunda kalmıştı. Serkay Tütüncü milliyetçi damarına basıldığını söylemiş ve “Andımızın kaldırılmasına bu tepkiyi gösterin, bana değil! Biz andımızı bilen nesiliz” diyerek isyan etmişti.

Komik video krizi yaşayan Serkay Tütüncü ve Deniz Işın, Türk izleyicisinin daha yatkın olduğu bir mizah tarzı seçti, kelime esprisi!

“Battı fishing yan going”

Deniz Işın ve Serkay Tütüncü, yaşadıkları mizah krizini yine mizahla aşmaya çalışıyor. “Battı balık yan gider” demek yerine ilginç bir yol tercih eden Serkay Tütüncü’nün yüzünde tam da “kötü espri” mutluluğu var! Öte yandan, fotoğrafın altındaki yorumlardan anladık ki, Deniz Işın ve Serkay Tütüncü sürekli birlikte takılıyor. Serkay Tütüncü’nün soğuk esprilerle bezediği balık tutma fotoğrafını Deniz Işın çekmiş.

Deniz Işın Serkay Tütüncü instagram

Rol arkadaşları, “Fotoğrafı ben çektim” demenin ve teşekkür etmenin bile komik yollarını bulmuş. “Masumiyet” bitince bu ikiliyi bir komedi dizisinde görürüz herhalde!

Benzer Haberler

Burcu 31 Mart 2021

Dizi güzel verdiği mesajlar güzel özellikle sosyal medya için topluma verdiği mesajlar harika. Hem kız hem erkek çocuğu sahibi ailelerin izleyip ders alacağı çok şey var aslında ama mafyalar silahlar saçmalıklar olmadığı için zirvede değil sanırım

Yorum Yaz