Kendini Ormana Vurdu! Neslihan Atagül Hala Mücadele Ettiği Hastalığın Şifasını Doğada Buldu

Aleyna

Haberler

30 Mart 2021

Kendini Ormana Vurdu! Neslihan Atagül Hala Mücadele Ettiği Hastalığın Şifasını Doğada Buldu

Ünlü oyuncu Neslihan Atagül, sağlık problemlerinin çözümünü doğada buldu. Köpeğiyle birlikte ormana giden ünlü oyuncu, keyifli anlarını Instagram’da paylaştı.

Neslihan Atagül

Başarılı oyuncu Neslihan Atagül, adını bile oynadığı karakterden alan “Sefirin Kızı” dizisinden sağlık problemleri nedeniyle ayrılmak zorunda kaldı. “Geçirgen bağırsak sendromu” adında ciddi bir hastalığa yakalanan oyuncu, dizinin temposunu kaldıramadığını söyledi. O günden beri de kendisini dergilerde görüyoruz. Bir bakıyoruz, geçen yaz çıkarmaya başladığı dijital dergisi Hadsiz’le ilgileniyor, bir bakıyoruz ABD’nin en sevilen dergilerinden HOLA’ya kapak olmuş!

“Sefirin Kızı” sayesinde HOLA’ya kapak olan ünlü oyuncu, bu dergi sayesinde Hollywood’un da kapısını araladı. Dünyaca ünlü oyuncu Penelope Cruz’un yeni filminde rol kapan Neslihan Atagül, takdir yerine eleştiri aldı! Herkes onun bu film için diziyi bıraktığını ve sağlığını bahane ettiğini düşündü. En başta da Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto üçlüsü!

Oysa film sene sonu çekilecek! Dergi çekimleri de birkat saatlik işler, asla dizi seti kadar ağır değil. Ama “Sağlığını bahane etti” iddiaları alıp başını gidince, Neslihan Atagül sosyal medyada bile kötü yorumlar almaya başladı. Neyse ki, derdini açıklayabildi!

Tedavi İçin Yurt Dışına Başvurdu

Neslihan Atagül

Neslihan Atagül, diziyi bıraktıktan sonra hızla iyileşmeye başladı. Ama bu ona yeterli gelmemiş olacak ki, İngiltere’nin yolunu tuttu! İyileşmek için İngiltere’ye gittiği konuşulan ünlü oyuncu, test sonuçlarının ardından tedaviye başladı. Ağır bir diyet gerektiren bu hastalık için hazırlanan beslenme programına da özenle devam ediyor. Bir yandan da en sevdiği yerde vakit geçiriyor, ormanda!

Kendisini Ormana Vurdu

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu

Neslihan Atagül ve eşi Kadir Doğulu, her fırsatta karavan tatiline çıkan ve doğada vakit geçirmeye bayılan bir ikili. Bu yüzden, “Sefirin Kızı”nın Bodrum’da çekilmesi onlar için yeni bir fırsattı. Neslihan Atagül de geçen hafta Instagram’da Bodrum günlerini andı.

Ama artık Bodrum defteri kapandı. Neslihan Atagül’ün yeni rotaları var!

Köpeğiyle birlikte ormanın yolunu tutan oyuncu, şifayı doğada bulmuş gibi görünüyor.

Neslihan Atagül story

Umarız, Neslihan Atagül en kısa zamanda bu hastalıktan kurtulur!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz