Meğer İddialar Doğruymuş! Hercai’nin Miran’ı Akın Akınözü’nün Set Ekibiyle Ettiği Kavganın Videosu ​Ortaya Çıktı

Aleyna

Haberler

30 Nisan 2021

Meğer İddialar Doğruymuş! Hercai’nin Miran’ı Akın Akınözü’nün Set Ekibiyle Ettiği Kavganın Videosu ​Ortaya Çıktı

Sevilen dizi “Hercai”nin setinde başrol oyuncusu Akın Akınözü yüzünden pek çok olay çıktığı söyleniyordu. Akınözü bunu yalanlasa da görüntüler öyle demiyor!

Hercai

ATV’nin sevilen dizisi “Hercai”, bu sezon giderek düşen rating performansının ardından final kararı almıştı. Ama dizinin, daha doğrusu başrol oyuncuları Akın Akınözü ve Ebru Şahin’in, hayranları ATV’nin ana haber bültenini bile kitledi. Çünkü dizinin devam etmesini hatta başrol oyuncularının gerçek hayatta da aşk yaşamasını istiyorlardı. Dizi biter bitmez Ebru Şahin’in partneri Akın Akınözü’nü sosyal medya hesaplarından takip etmeyi bırakması ise herkesi hayrete düşürdü. Bu olayın sebebi çok geçmeden anlaşıldı. Akın Akınözü sette sürekli problem çıkaran, çalışılması çok zor biriydi!

Final Çekimine Geç Kalınca…

Akın Akınözü

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre, dizinin Mardin’de devam eden final bölümü çekimleri büyük olaylara sahne olmuştu! Çekimlere geç kalmasıyla bilinen Akın Akınözü yine gecikince set çalışanları tepki göstermişti. Ama bu kez ortalık fena karışmıştı. İddiaya göre, karavanını dağıtan Akın Akınözü yapım koordinatürünün üzerine yürümüştü! Araya girenleri de dinlemeyen ünlü oyuncu seti terk edip gitmiş ve çekimler daha da aksamıştı. Yani, “Menajerimi Ara” dizisinde her bölüm gördüğümüz “sette olay çıkaran oyuncu” klişesinin gerçekte eksiği yok fazlası vardı!

Akın Akınözü ise tabii ki bu olayları reddetmiş ve karavanı dağıtanın kendisi olmadığını söylemişti. Hatta Midyat Cumhuriyet Başsavcılığı’na kadar giderek şikayette bulunmuştu!

Akın Akınözü story

Sonrasında olaylar daha da büyüdü. MİA Yapım Genel Koordinatörü Suat Erdoğmuş, ünlü oyuncunun iddialarını reddetti. Akın Akınözü’nün sete sürekli geç kaldığını hatta bazen alkollü geldiğini söyledi! Bölümleri yetiştirmekte zorlandıklarını ve olayların son bölümde doruğa çıktığını ama susmak zorunda kaldıklarını da ekledi.

Olayın Görüntüleri Geldi

Sonunda, olay gününden görüntüler ortaya çıktı. Akın Akınözü karşısında sakince duran set çalışanına “Bağırırım lan. Artistlik yapma” diye bağırıyor!

Bakalım, bu iş nerelere varacak, Akın Akınözü hangi belgelerle gelecek?

Benzer Haberler

Zeynep naz poyraz 1 Mayıs 2021

Akin Akinozunden hiç böyle skandal bir görüntü beklemezdim…Görünce gözlerime inanamadım…Bence sette çalışan herkese büyük bir saygısızlık.😦😦

Duru 2 Mayıs 2021

He he karalamaya devamm diyorsunuz..

Yorum Yaz