Masumlar Apartmanı Setinde Koronavirüs Paniği: Dizinin Çekimleri Durduruldu! O Oyuncunun Testi Pozitif Çıktı!

Aleyna

Haberler

22 Mart 2021

Masumlar Apartmanı Setinde Koronavirüs Paniği: Dizinin Çekimleri Durduruldu! O Oyuncunun Testi Pozitif Çıktı!

Masumlar Apartmanı dizisi bir bölüm ya da birden fazla bölüm ekran karşında olmayacak, dizi setinden bir oyuncunun Koronavirüs testi pozitif çıkınca; dizinin çekimleri durduruldu. Tüm oyuncular ve set ekibi karantinaya girmek zorunda kaldı!

Masumlar Apartmanı

TRT’nin Başarısı Durdurulamıyor!

TRT’nin bu sezon dizilerinde yakaladığı başarıyı konuşmaya bile gerek yok! Gönül Dağı, Teşkilat, Masumlar Apartmanı ve Uyanış: Büyük Selçuklu dizileriyle haftanın dört günü reyting zirvesini domine etmeyi başaran TRT, sosyal medyadan da başarısını paylaşmayı ihmal etmiyor.

Masumlar apartmanı

Her hafta reyting sıralamasında birinci sıraya oturan bu diziler, izleyiciler tarafından oldukça seviliyor. Birbirinden farklı konular ve güçlü oyuncu kadrolarıyla yayınlandığı günleri domine eden bu diziler arasında sosyal medyada da büyük yankı uyandıran bir dizi var; o da Masumlar Apartmanı!

Masumlar Apartmanı

Bu yıl televizyon ekranlarında Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitapların uyarlanan dizilerin ardı arkası kesilmiyor! Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı ile başlayan furya, Kanal D’nin “Camdaki Kız” dizisiyle de devam ediyor. Ünlü psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu’nun yıllar boyunca terapilerinden kalanları kaleme aldığı birçok kitabı bulunuyor.

Masumlar Apartmanı

Masumlar Apartmanı’nda Koronavirüs Paniği!

Satış rekorları kıran bu kitaplar, bu yıl itibariyle dizileştirilmeye başlandı. Kitapları gibi dizileri de çok sevilen yapımlar, yayınlandığı gün izleyicileri ekran başına kilitliyor! Fakat TRT’nin dizilerinden Masumlar Apartmanı bir süre ekranlarda olmayacak. Dizi oyuncularından birinin Koronavirüs testi pozitif çıkınca set durduruldu! Bu haber dizi izleyicilerini bir hayli üzdü!

blank

Masumlar Apartmanı dizisinin Esat’ı Uğur Uzunel’in Koronavirüs testi pozitif çıkınca set karıştı! Dizinin çekimleri durdu. Bütün set ekibi ve oyuncular Koronavirüs testi yaptırmak zorunda kaldı. Karantina süresi bitene kadar Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölüm çekimleri yapılamayacak. Uğur Uzunel’e, diğer oyunculara ve tüm set ekibine çok geçmiş olsun!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz