Ünlü Oyuncu Demet Özdemir, Yakın Arkadaşı Saadet Özsırkıntı’da Misafir: İkiliden Eğlenceli Bir Reels Geldi!

Aleyna

Haberler

27 Ocak 2021

Ünlü Oyuncu Demet Özdemir, Yakın Arkadaşı Saadet Özsırkıntı’da Misafir: İkiliden Eğlenceli Bir Reels Geldi!

Son dönemin yükselen yıldız oyuncularından olan Demet Özdemir, TV8’de Doğduğun Ev Kaderindir isimli dizide İbrahim Çelikkol ile başrolü paylaşıyor. Yayınlandığı gün reyting sıralamasını domine eden yapımlardan biri olan Doğduğun Ev Kaderindir, izleyicilerin sevdiği dizilerden.

Demet Özdemir, televizyon kanallarında bu kadar ünlüyken sosyal medyada ünlü olmayacak mı? Tabii ki olacak, özellikle Instagram hesabını aktif olarak kullanan güzel oyuncunun sevenleri ve takipçileri oldukça fazla. Tam 12 milyon takipçisi var! Demet Özdemir önceki gün yakın arkadaşı Saadet Özsırkıntı’nın evine misafir olarak gitti ve beraber “Kim daha?” oyununu oynadılar. Ortaya oldukça eğlenceli bir video çıktı!

Oğuzhan Koç’la İlişkisi!

blank

Demet Özdemir son yılların en sevilen ve tercih edilen oyuncularından biri, her sene bir dizide başrol olarak izliyoruz güzel oyuncuyu. Ancak Demet Özdemir’i gündeme getiren tek şey sadece kariyeri ya da oyunculuk yeteneği değil. 2021’in ilk aşk bombası bildiğiniz gibi Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un yaşadığı ilişki oldu.

blank

Çiçeği burnunda çiftimiz henüz 2 aydır birliktelik yaşıyor. Oğuzhan Koç’un eski sevgilisi olan Yağmur Tanrısevsin ve Demet Özdemir’in bir zamanlar yakın arkadaş olması ise sosyal medyada olay olmuştu. Detaylar için:

Demet Özdemir Yakın Arkadaşının Evine Taşındı!

Yıllardır oyunculuk yapan Demet Özdemir, geçtiğimiz haftalarda Zekariyaköy’de ev satın alarak kira ödemekten kurtuldu. Uzun süredir Acarkent’te kirada oturan Demet Özdemir kira sözleşmesi bitince, soluğu yakın arkadaşı Saadet Özsırkıntı’nın evinde aldı.

Zekariyaköy’de satın aldığı evin tadilat ve dekorasyonuyla ilgilenen Demet Özdemir, bu süre zarfında yakın arkadaşı Saadet Özsırkıntı’nın evinde misafir olacak. Evinin tadilat işleri bitince de, Zekeriyaköy’e taşınacak.

Yakın arkadaş olan ikili, Instagram’ın meşhur “Kim Daha …?” oyununu oynamayı ihmal etmedi. Ortaya çıkan video ise herkesi oldukça eğlendirdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz