Tatilde de Rahat Yok! TikTok Faciasından Sonra Çeşme’ye Kaçan Demet Akalın Bu Kez Dansıyla Alay Konusu Oldu

Aleyna

Haberler

3 Nisan 2021

Tatilde de Rahat Yok! TikTok Faciasından Sonra Çeşme’ye Kaçan Demet Akalın Bu Kez Dansıyla Alay Konusu Oldu

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, TikTok faciasının ardından bir darbe daha yedi. Daha önce de polemiğe girdiği Arto, ünlü şarkıcının dans konusunda yeteneksiz olduğunu söyledi.

Demet Akalın

Demet Akalın, son günlerde iki akıllara zarar olayla gündemi meşgul ediyor. İlki, geçen ay sponsorlar sayesinde çıktığı Dubai tatili. Bunu herkes yapıyor aslında. Ama kimse sponsorlarla ilgili “Allah garibana veriyor” demiyor. Hem de tatilden bir bavul dolusu ayakkabıyla dönmüşken! Bu tuhaf açıklama unutulmak üzereyken, bu kez de TikTok faciası yaşadı!

TikTok’un Kapatılmasını İstiyor

Demet Akalın Hira

Malum, Demet Akalın kadar kızı Hira da sosyal medyaya ilgili. Henüz 7 yaşında olmasına rağmen kendisine ait bir TİkTok hesabı bile var. Onun eğlenmesi için eve TikTok fenomenleri bile davet edildi! “Çocuğunuzu yetenekli olduğu alanlara yönlendirin” tavsiyesi bu anlama gelmiyor ama neyse!

Geçtiğimiz günlerde, Demet Akalın, Instagram hesabında “TikTok kapatılsın” diye isyan etti. Ünlü şarkıcı, TikTok fenomeni Özgür Balakar’ın kızı Hira’yı dolandırdığını ve kartından 7 bin TL çekildiğini söyledi. Ama Özgür Balakar, hediyeleri Hira’nın kendi isteğiyle yolladığı konusunda ısrarcı.

Demet Akalın

İşin doğrusu hala bilinmiyor ama olaydan zararlı çıkan taraf kesinlikle Demet Akalın oldu. Sosyal medya, ünlü şarkıcıya yönelik eleştirilerle dolu. Çoğu insan, Hira’nın daha 7 yaşındayken sosyal medyaya resmen bağımlı hale gelmesini doğru bulmuyor. Bu konuda da fatura Demet Akalın ve Okan Kurt’a kesiliyor! Herhalde bu hafta yaşadığı stres Demet Akalın’a fazla geldi ki, ünlü şarkıcı dün kendini Çeşme’ye attı.

Bu Kez Dansıyla Dalga Geçtiler

Arto

Ama ünlü şarkıcıya Çeşme’de de rahat yok! Daha önce pek çok kez Demet Akalın’a sataşan Arto, yine fırsatı kaçırmadı. Sunucularından biri olduğu “Söylemezsem Olmaz”da TikTok olayının etinden sütünden faydalandı. Yetmedi, bu kez dansını diline doladı!

Programda konuşulan “dans özürlülüğü” mevzusunda Arto’nun aklına gelen ilk örnek Demet Akalın oldu. Maalesef, hayli isabetli bir taklidini de yaptı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz