Defne Samyeli’nin Büyük Kızı Deren Talu’nun Yalanı Kısa Sürede Ortaya Çıktı!

Aleyna

Haberler

2 Aralık 2020

Defne Samyeli’nin Büyük Kızı Deren Talu’nun Yalanı Kısa Sürede Ortaya Çıktı!

Defne Samyeli ve kızları, yaptılarıyla ya da Instagram paylaşımlarıyla gündemde olmaya devam ediyor.

Defne Samyeli ve Eren Talu’nun büyük kızları Deren Talu sosyal medya paylaşımlarıyla ilgimizi çekiyor çoğu kez. Özellikle de son zamanlarda sevgilisi Baran Tınaz ile yaptığı paylaşımlar yürek ısıtacak cinsten!

Baran Tınaz’dan Deren Talu’ya Doğum Günü Fotoğrafı!

Yalnızca birkaç aydır beraberlik yaşayan çiçeği burnunda çiftimiz Baran Tınaz ve Deren Talu birbirlerini gerçekten çok seviyor anladığımız kadarıyla! Özellikle Baran Tınaz, tam bir romantik diyebiliriz! Geçtiğimiz Kasım ayında, sevgilisi Deren Talu’nun doğum gününü Instagram’da paylaştığı romantik bir fotoğrafla kutlayan Baran Tınaz; Deren Talu’ya olan sevgisini “İyiki doğdun biriciğim!” açıklamasıyla cümle aleme haykırmış oldu!

Fotoğraflarına Photoshop Yaptığı Ortaya Çıktı!

Güzelliği ve fiziği ile adından sıkça söz ettiren Deren Talu’nun Instagram paylaşımlarına Photoshop uyguladığı ortaya çıktı!

Deren Talu

Kendini olduğundan daha zayıf ve daha kıvrımlı göstermek isteyen Deren Talu’nun, hemen hemen bütün ünlülerin kullanmaktan geri durmadığı Photoshop uygulaması ile fotoğraflarla oynadığı anlaşıldı!

Katıldığı bir düğün ya da davetten fotoğraf paylaşan Deren Talu, sosyal medya dedektiflerinden kaçmayı başaramadı! Paylaştığı fotoğrafta, arkada duran kapının “birazcık” yamulduğunu rahatlıkla görebiliyoruz! Pek çok sayfa tarafından fark edilen bu durum kısa süre içinde bütün Instagram aleminin diline düştü! Instagram’da Photoshop’tan kaçabilen ünlü sima neredeyse yok!

Yine Foyası Ortaya Çıktı!

Photoshop konusuyla daha geçtiğimiz haftalarda gündem olmuştu kii, yeni paylaşımıyla tekrardan sosyal medyanın diline düştü Deren Talu! Dün Instagram’da “Evimdeyim” açıklamasıyla bir fotoğraf paylaşan Deren Talu’nun fotoğrafı çektiği yerin aslında Aslı Turanlı’nın bir arkadaşının atölyesi olduğu ortaya çıktı!

Bir saat önce aynı yerden köpeğiyle fotoğraf paylaşan Aslı Turanlı, gönderisinde gittiği atölyeyi de etiketleyince; Deren Talu’nun yalanını ortaya çıkartmış oldu! Sosyal medya kullanıcı ise, “Deren Talu’nun yalan söylemesine ne gerek vardı?” tepkisini gösterdi.

Gerçekten, ne gerek vardı Deren?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz