Çarpışma 18. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Kadir Zeynep'i Kurtarabilecek mi?

0 oy

Çarpışma 18. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Kadir Zeynep'i Kurtarabilecek mi?

Daha önce 18. bölümün kısa bir ön izlemesinin yayınlanmasının ardından Çarpışma’nın 18. bölüm fragmanı da geldi. Dizinin konusuna kısaca bakarsak Kadir karısını ve kızını bir terör saldırısı sonucunda kaybetmiş bir polistir. Bu olay için kendisini suçlayan Kadir için hayatın pek de bir anlamı kalmamıştır. Ancak hayatın insanı nereye sürükleyeceği hiçbir zaman belli olmaz. Kadir’in karıştığı bir kaza bir anda bütün akışın bambaşka bir yöne kaymasına neden olacaktır. Kazaya karışan dört araba ve dört insan için yaşam artık eskisi gibi olmayacaktır. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Erkan Can ve Onur Saylak’ın yer aldığı dizi ilk günden itibaren kendisine özgü bir izleyici kitlesi oluşturmayı başarmış durumda.

Çarpışma 17. Bölümde Yaşananlar

Kadir’in vurulması ortalığı ayağa kaldırır. En önemlisi ise Cansız’ın Kadir’in oğlu olduğunu öğrenmesi olmuştur. Kadir’in oğlu olduğunu öğrenen Cansız bundan sonrasında durmamaya kararlıdır. Cansız ne Kadir’i vurulduğu anda ne de sonrasında yalnız bırakmaz. En büyük hesaplaşması ise Kadir’in annesi iledir. Cansız’ın gerçek kimliğini bilenler Kadir’i ondan uzak tutmaya çalışırlar. Selim ise Cansız’ın kendisini soktuğu durumdan kurtulmaya çalışırken Belma’yı vurur. Belma ve Demir arasındaki ilişkiyi öğrenmiştir. Sırlar bir bir çözülmeye başlamışken Veli’de boş durmaz. Hastaneye gelerek kendisine meydan okuyan Zeynep ile karşı karşıya gelir. Cansız ve Veli arasındaki ortaklık da bozulmuştur. Selim karşısında Kadir, Cemre ve Kerem’i bulur. Zeynep’in kapısını çalan polisler onu tutuklayarak götürürler. Kadir için sırada Zeynep’i kurtarmak için vereceği mücadele vardır.   


Çarpışma 18. Bölümde Yaşanacaklar

Çarpışma’nın diziden sonra yayınlanan ön izlemesinde Zeynep’in üzerindeki suçlamaları kaldırmak isteyen Kadir, Veli ile bir pazarlık yapmıştı. Zeynep’i kurtaracak delili vermesi karşılığında Veli’ye ailesini öldüren kişinin kimliğini verecekti. Fragmandan ise ikisini çok daha büyük bir tehlikenin beklediğini görüyoruz. Rus infaz timi Kadir ve Veli için gelmiştir. Başlarındaki adam ise son derece acımasız ve dayanıklı bir karakterdir. Kadir ve Haydar arasındaki konuşmada bu kişinin Kadir’in peşinde olduğu açık açık anlaşılır. Zeynep’in yanına gider Kadir kim ne söylerse söylesin onu çıkartacağını anlatır. Zeynep’in bakışlarından Kadir’e inandığı görülür. Kerem’in telefonuna gelen mesaj, ona çarpan araba, Cansız ve Veli’nin konuşmaları fragmanda görülen diğer ayrıntılar. Çatışmanın arasında kalan Kadir kurşunlardan kaçabilecek mi, Cansız oğlunu korumak için ne yapacak? Bütün bu gelişmeler dizinin perşembe günü yayınlanacak yeni bölümünde…