Çukur 2. Sezon 28. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı! Timsah Çukur'a Geliyor!

0 oy

Çukur 2. Sezon 28. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı! Timsah Çukur'a Geliyor!

Show TV’nin reyting rekorları kıran fenomen dizisi Çukur’un 2. sezon 28. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümüne dair ipuçlarının yer aldığı fragman, izleyicilere heyecanın dorukta olduğu bir bölümün geleceğini de gösteriyor. Yeni bölüme dair kanal tanıtımında; Yamaç, hiç beklemediği anda, farkında olmadan Yüzüklü ile yan yana gelecek. Yüzüklü’nün, Yamaç’a Sena’nın ölümüyle ilgili ipucu bırakması ile Yamaç ve Meliha karşı karşıya kalacak. Sedat’ın hayatını kaybetmesi Koçovalı ailesi ve Çukur’un yepyeni düşmanlar kazandığını haber verir nitelikte.  Peki 2. sezon 28.bölüm 2.fragmanı izleyicilere neler anlatıyor? Merak edenler ve ipuçlarına herkesten önce ulaşmak isteyenler için yeni bölüm bilgilerini sizler için derledik.


Çukur’un Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Vartolu Salih’in Selim’e “Mezarı açtırdım, kalkıp gitmiş, mezar boş!” sözleri Çukur’da yaşayanları yeni düşmanların ve belaların beklediğini söylüyor. Aynı zamanda Baykal’ın kim olduğunun gizemi yeni bölümde bir parça da olsa çözülüyor. Koçovalı ailesi artık tanıdıkları Baykal’ın aradıkları Baykal olmadığını biliyorlar. Baykal’ın yanı sıra Çukur’un düşmanları gittikçe artıyor.

Uluç’un “Timsah ne seni dinler ne beni” ikaz niteliğindeki sözleri Timsah’ın bu yeni düşmanlar arasında yer aldığın gösteriyor. Timsah’la ilk karşı karşıya gelme görevi Cumali Koçovalı’ya kalıyor. Selim ve Vartolu’nun Cumali’yi aradıkları bölümde, Cumali’yi elleri ve ayakları bağlanmış şekilde Timsah’ın esir ettiği belli oluyor. Timsah herkesin Yüzüklü’ye odaklandığı anda Sedat’ın intikamını almak ve Yamaç’a ulaşmak için ortalığı karıştırmaya başlıyor.

Yamaç ise; Sena’nın ölümüyle beraber sinirli halleriyle dikkatleri çekiyor. Sena’nın ölümündeki sır perdesini aralamaya çalışan Yamaç’ın, Yüzüklü’nün önüne yem olarak attığı ipuçları ile iyice kafası karışıyor. Yüzüklü’nün Yamaç’a “Sevdiklerini koruyamamak nasılmış sen de öğreneceksin” demesiyle birlikte Yamaç çılgına dönüyor ve Yüzüklü’nün peşine düşüyor. Selim ve Vartolu Salih’in değerli taşların peşine düşeceği bölümde Yüzüklü’yü bulmaya çalışan Yamaç, karşılaştığı sürprizlerden sonra Meliha ile yüzleşmek zorunda kalıyor.

Yamaç, Yüzüklü ile mücadele ederken hiç beklemediği bir anda Baykal’dan telefon alıyor. Bütün düşmanlarıyla aynı anda uğraşmak zorunda kalan Yamaç’ın öfkesinin gittikçe artmasıyla Çukur’da tansiyon ve heyecan yükseliyor.

Çukur’un Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı, yönetmenlik koltuğunda Sinan Öztürk’ün yer aldığı Çukur usta oyuncu kadrosu ve bitmek bilmeyen heyecanı ile izleyicilerin en çok takip ettiği ve beğendiği dizilerin arasında yerini aldı. Başrollerini; Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu’nun paylaştığı dizide; Öner Erkan, Necip Memili, Tansu Biçer, Hare Sürel ve Kubilay Aka gibi genç yetenekler de yer alıyor. Genç isimlerin yanı sıra Çukur’da Ercan Kesal, Perihan Savaş ve Şenay Gürler gibi isimler ustalıklarıyla dizinin dinamiğine eşlik ediyor.

Çukur’un büyük heyecan ve merakla beklenen yeni bölümü 15 Nisan Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.