Hercai 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Miran Reyyan'a Olan Aşkını İtiraf Etti!

0 oy

Hercai 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Miran Reyyan'a Olan Aşkını İtiraf Etti!

ATV kanalında cuma akşamları yayınlanan Hercai dizisinin beşinci bölümü dizinin takipçileriyle buluştu. Beşinci bölümün ardından ise dizinin 6. bölüm fragmanı geldi.

Midyat’ın köklü ve güçlü ailelerinden Şadoğulları’nın torunu Reyyan ve yıllar önce öldürülen anne babasının intikamının peşine düşen Miran’ın aşk hikayesini anlatan Hercai dizisinin 5. bölümü yayınlandı. Bu bölümün bitmesinin ardından ise yeni bölümün fragmanı ekranlara düştü. Başrollerinde Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İnci Şen, Cahit Gök, İlay Erkök, Duygu Yetiş gibi oyuncuların olduğu dizinin yönetmen koltuğunda ise Cem Karcı oturuyor. Bir intikam meselesinin içinden doğacak olan bu aşk engellemeler ile karşılaşacak, iki genç karşılarına çıkan bu zorluklar karşısında aşklarını korumayı başarabilecekler mi? Dizinin bölümleri yayınlandıkça bu sorular da yanıtını bulacak.


Beşinci Bölümde Yaşananlar

Şadoğlu ve Aslanbey konakları telaş içindedir. Reyyan ve Miran’dan gelen haber bütün Mardin’e yayılır. İki genç nehre atlayıp kaybolmuşlardır. Bütün meraklar ölüp ölmediğinin üzerine yoğunlaşır. Hazar ne olursa olsun kızının, Reyyan’ın ölmediğine inanır. Bütün enerjisini kızını bulmaya yoğunlaştırır. Miran’ın amacı ise Reyyan’ı saklayarak onu korumaya çalışmaktır. Miran’ın Reyyan’ı konağa getirmesi Aslanbey ailesini şoka sokar. Olayın Midyat’ta duyulması ise çok uzun sürmez. Gönül ise Miran’a kavuşma hayallerine vurulan bu darbe sonrasında keyifsiz zamanlar geçirir. Zehra Şadoğlu’nun kızını Aslanbey Konağı’nda bırakma niyeti yoktur. Zehra Şadoğlu, Aslanbey Konağı’nı basar. Miran’ın karşısına çıkan Zehra ona hayatının tokadını atar. Kaybettiklerinden dolayı Reyyan’ı suçlayan Yaren’in ise başka planları vardır. Yaren, Miran’a tehditler savurur ve hedefine doğru kararlı adımlarla ilerlemeye devam eder.

Altıncı Bölüm Fragmanı

Miran yanında en yakın arkadaşı Fırat ile birliktedir. Altıncı bölüm fragmanı Miran’ın Reyyan’ın alnına dayadığı silahın olduğu sahne ile devam ediyor. Reyyan korkusuz bir şekilde Miran’ın karşısında dururken, Miran’a onu öldürüp öldürmek istemediğini sorar. Reyyan’ın duygu dolu sözleri karşısında Miran’ın tepkisi ne olacak? Fragmanın bir kısmında ise Miran’ın serzenişini görüyoruz. İçinin soğumadığını, Reyyan’a gerçekleri anlatamamanın, yalan söylemenin onu ne kadar üzdüğünü anlatıyor. Azize bütün öfkesi ile Nasuh’un karşısına çıkar. Karşılaşmalarının arkasında Nasuh’a meydan okumak vardır.

Şimdilik dizinin fragmanından yeni bölümde olacaklar ile ilgili anlaşılanlar bu kadar. Yeni bölümde olacak olayların bunlarla kalmayacağı muhakkak. Miran ile Reyyan arasındaki ilişkinin nasıl gelişeceği, Miran’ın öfkesini nasıl yeneceğini merak edenler 19 Nisan akşamı yayınlanacak yeni bölümü bekleyecekler.