Sungurlar Dizisi Fox TV ile Anlaştı

26 Aralık 2015
Sungurlar Dizisi Fox TV ile Anlaştı

Samanyolu TV ekranlarında yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Sungurlar Dizisi Fox TV ile anlaştı. Samanyolu TV son olarak 14 Kasım gece saat 00:00’da Türksat’tan düşürüldüğü için dizi yapımcıları yeni bir kanal aramaya başlamışlardı.

Cumartesi günlerinin reyting canavarı olarak adlandırılan Sungurların yeni kanal arayışları sona erdi ve Fox TV ekranları Sungurlar için seçildi. Gelen bilgilere göre dizi ekibi anlaşma sürecini tamamlamış durumda ve Ocak ayının başlarında Sungurlar yeni bölümleri ile Fox TV ekranlarında yayınlanacak.

Sungurlar Dizisinin Konusu

Ortadoğu’da süren kavga ve Türkiye’yi sinsi bir şekilde bölmeye çalışan terör örgütlerine karşı verilen zorlu mücadeleyi işleyen dizi, yeni sezonun en iddialı dizileri arasında yer almaya hazırlanıyor. Dizinin Ocak ayında yayınlanacak olan yeni bölümünde, Sungurlar komutanı olan Serdar Yüzbaşı, Suriye’de bir örgüt tarafından işkence görecek ve vahşi bir şekilde infazı istenecek.

Örgüt lideri olan bir kişi ise Serdar Komutan’ı öldürmeden önce Türkiye için düzenledikleri hain planları ve kıyamet senaryolarının görüntülerini izletmeye başlar. Türkiye’nin ve Ortadoğu’nun yenii haritasını gören Serdar Komutan ise gördükleri karşısında hayrete düşer.

İnfaz edilecek olan Serdar Komutan, planı durdurabilmek için ilk olarak içinde bulunduğu bu cehennemden çıkmalıdır. Dizinin yeni bölümlerini Fox TV ekranlarında izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz