Ufak Tefek Cinayetler 16. Bölüm Fragmanı - 13 Şubat Salı

Ufak Tefek Cinayetler 16. Bölüm Fragmanı - 13 Şubat Salı Sarmaşık'ın en büyük sırrı ortaya çıkmak üzereyken, Merve etrafına saldırmaya devam edecek.
Mükemmel hayatları içerisinde, hırsları için birbirinin üzerine basmaktan kaçınmayan bir grup insanı anlatan Ufak Tefek Cinayetler çarpıcı konusuyla dikkatleri toplamaya devam ediyor. Dizinin 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Merve, Oya'dan hesap sormaya gidiyor. Sarmaşık'ın büyük sırrı ise dillere düşmek üzere. Serhan'ı otelden çıkarken görenler ver. Merve, Serhan'ı geri kazanmak için elinden geleni yapmaya çalışsa da, Serhan'ın verdiği karardan geri dönmeye niyeti yok. Serhan, Merve'nin Tomris Hanım'ı yemeğe çağırmasından rahatsız olur. Mutfakta yaptıkları konuşmada, boşanma kararını yineler. 
Sevgililer Günü'nü kutlamaya hazırlanan ahali için başka bir ayrılık kararı da Mehmet'ten gelir. Bir süredir Arzu'ya geri dönmeye çalışan Mehmet, Burcu ile konuşarak ayrılmak istediğini söyler. Taylan ve oğlu elinde çiçeklerle evden çıkar. Pelin ise Serhan işinin peşini bırakmamaya kararlıdır. Oya'ya sorduğu sorulardan cevap alamayınca başka bir plan yapar. Oya, Serhan'ın kendisini aramamasından rahatsız olur ve Serhan'la duygularını paylaşır. Serhan'ın cevapları ise Oya için oldukça etkileyici olacaktır. Serhan, Oya'ya olan aşkı nedeniyle tüm hayatını baştan aşağı değiştirmeye kararlıdır. Ufak Tefek Cinayetler yeni bölümü 13 Şubat Salı akşamı Star Tv kanalında. 

0.0 (0 oy)