Ailesini Sır Gibi Saklıyor! Müge Anlı’nın Kızından Sonra ​Kardeşinin de Kim Olduğu Ortaya Çıktı

Aleyna

Haberler

11 Mayıs 2021

Ailesini Sır Gibi Saklıyor! Müge Anlı’nın Kızından Sonra ​Kardeşinin de Kim Olduğu Ortaya Çıktı

Ünlü sunucu Müge Anlı, özel hayatını ve ailesini özenle gizlemeye devam ediyor. Sır gibi sakladığı kardeşi ise aslında onun yanında sık sık gördüğümüz biri!

Müge Anlı

Müge Anlı, magazin editörlüğüyle başladığı kariyerine daha sonra “Dobra Dobra” adlı magazin programını sunarak devam etmişti. Ama 2008’de radikal bir karar aldı ve “Müge Anlı ile Tatlı Sert” adında, sadece kendisinin sunduğu ve biraz polisiyeye kayan bir program yapmaya başladı. Kayıpları buluyor, cinayetleri çözüyor, insanların adalet arayışına ses oluyordu. Bu işte o kadar başarılı oldu ki, insanlar sesini duyurmak için önce Müge Anlı’ya gitmeye başladı. Polislerin de yardımıyla vakaları bir bir çözen Müge Anlı, işini hakkıyla yapabilmek için hukuk alanında yüksek lisans bile yaptı. Bu çabalarının karşılığını da fazlasıyla aldı. O, halkın gözünde hem “fahri polis” hem de bir marka haline geldi.

Müge Anlı

Usta sunucu, işinde ne kadar başarılı ve göz önündeyse, özel hayatında bir o kadar gizemli biri. Buna rağmen, yıllardır “Türkiye’nin en güvenilen isimleri” gibi listelerin gediklisi! Öte yandan, hayatını bu kadar gizlemesi de artık hayranlarını üzmeye başladı. Müge Anlı da onların sesine kulak verip kendine bir Instagram hesabı açtı ve neler yaptığını paylaşmaya başladı.

Instagram hesabında da sadece Müge Anlı’yı görebiliyoruz. Ne ailesinden ne de sevdiklerinden bir iz var!

Kızını Herkesten Saklıyor

Müge Anlı

Müge Anlı, bugüne kadar sadece bir kez evlendi. 1999-2008 arasında Burhan Akdağ’la evli kalan sunucu, hayli olaylı bir boşanma süreci geçirdi. Eski eşi hala Instagram’da Müge Anlı’ya sitem etmeye devam ediyor! Müge Anlı ise ne boşanma nedenlerinden ne de bu evlilikten dünyaya gelen kızından bahsediyor.

Müge Anlı ve kızı

Usta sunucunun 2002 yılında dünyaya gelen Lidya Müge Akdağ isimli bir kızı var. Tıpkı annesi gibi sosyal sorunlarla ilgilenen genç kız hakkında başka bir şey bilinmiyor. Çünkü annesi onun üzerine titriyor ve meraklı gözlerden uzak büyümesini istiyor.

Kardeşi Yanı Başında

Müge Anlı

Usta sunucunun ailesine dair başka bir şey bilinmiyordu. Bir kardeşi var mı, annesi ve babası kimdir, bütün bu detaylar hayranları tarafından merak ediliyordu. Ama Müge Anlı söz konusu ailesi olunca olağanüstü bir gizliliğe bürünüyordu.

Mert Efe Anlı Müge Anlı

Müge Anlı’nın “Adını ben koydum. Bütün hastanede ‘En güzeli bizim bebeğimiz’ diye dolaştım” sözleriyle anlattığı Mert Efe Anlı, “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programının editörüymüş. Başka biri olsa torpil nedeniyle eleştirilir, konu Müge Anlı olunca yorumlar genelde, “Kardeşine destek olacak tabii ki” şeklinde!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz