Gülben Ergen’den Cadılar Bayramına Sert Tepki! Yerin Dibine Batsın…

Tvyayinakisi.com

1 Kasım 2020

Gülben Ergen’den Cadılar Bayramına Sert Tepki! Yerin Dibine Batsın…

Cadılar Bayramı her yıl 31 Ekim’de kutlanan, çocukların, genellikle korkunç kostümler giyerek kapı kapı dolaşarak şekerleme ve harçlık topladıkları bayramdır. Cadılar Bayramı kutlamalarında maskeli balolar, balkabağından fener oyma gibi etkinlikler yapılıyor.

Cadılar Bayramı’nın Hristiyan kökleri olmasına rağmen son yıllarda seküler bir kutlama halini aldı. Yani sadece Hristiyanlar tarafından değil din, dil, ırk farketmeksizin eğlenceli yönünden dolayı tüm dünyada kutlanılmaya başlandı.

Özellikle bu yıl sosyal medyanın da etkisiyle Türkiye’de de günler öncesinden hazırlık yapan kişiler, 31 Ekim Cumartesi akşamı Cadılar Bayramı’nı farklı etkinlik ve kostümlerle kutladı.

Yerin Dibine Batsın!

Fakat bazı fenomenler İzmir’de yaşananlar hiç olmamışcasına, coşkuyla kutladıkları Cadılar Bayramı görüntülerini sosyal medyada paylaşınca kendilerini eleştirilerinin ortasında buldular. Bugün Pınar Altuğ’un Şeyma Subaşı’na gösterdiği tepkiyi sizlere aktarmıştık…

Bu durumu eleştirenler arasında başarılı sanatçı Gülben Ergen de vardı. Gülben Ergen herhangi bir kişiyi hedef göstermeden şunları söyledi; “Cadılar Bayramı yere batsın! Hayatını yaşayanların paylaşımlarını görmek istemiyorum! Ölüm, hüzün, acı, dram, yokluk, korku, kaygı tek gündemim! İnsanlar hastanede, evladını arayan, corona kaygısı yaşayan. Benim güzel ülkem yastadır! Yasta olmayan, bunu hissedemeyen herkes uzak!”

Tepki gösteren ünlülere bazı takipçileri hak verirken bazı takipçileri hayatın devam ettiğini ifade ederek büyütülecek veya tepki gösterilecek bir şeyin olmadığını söylediler.

Peki bu durum ile alakalı siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar bölümünden aktarabilirsiniz!

Benzer Haberler

Gereksiz detay 2 Kasım 2020

İlk defa ünlülerle aynı fikirdeyim vay be! Lakin bunları içlerinde besleyip besleyip sonra atarlanmalarina da ayrı sitemim var.

Nadir Göktürk 2 Kasım 2020

Acun bu sonradan görme kadını sırf nefsi için başımıza bela etti. Acuna sormalı, kızını emanet ettiğin bu ruhsal sorunlu kadın hakkında ne diyeceksin diye. Ama yazıklar olsun!!!!

Yorum Yaz