Mynet’in All In One Subscription System’i Sayesinde Raporlama Yönetimini Kolaylaştırın

Aleyna

Haberler

15 Ağustos 2023

Mynet’in All In One Subscription System’i Sayesinde Raporlama Yönetimini Kolaylaştırın

Abonelik iş modelinde müşteriler; spesifik bir ürün ya da hizmet bedeli olarak kullanım alışkanlıkları çerçevesinde hazırlanmış yıllık, aylık ya da haftalık abonelikler satın alır. Bu strateji sayesinde müşteriyle kazan-kazan anlayışına dayalı bir ilişki kurulur. Müşteri, istediği hizmet ya da ürüne sürekli olarak ulaşabilirken şirketler de müşterilerini segmentlere ayırarak maliyetlerini düşürme imkânı elde eder. Buna ek olarak müşteri sadakatini sağlayarak düzenli ve sabit bir gelir kaynağı oluşturabilir.

Müşteri elde tutma oranını yükseltmeye yardımcı olan abonelik iş modeli, bu amaca hizmet eden farklı modüllerle daha güçlü bir strateji oluşturmaya olanak tanır. Esnek ödeme, churn tahmin optimizasyonu ve raporlama gibi modüller; abonelik süreçlerini yürütmek için inovatif çözümler üretmenize yardımcı olur. Bu noktada size en hızlı ve isabetli görsel veriyi sunarak iş geliştirme potansiyelinizi arttıracak özelliklerden biri akıllı analitik pano görselleştirmedir. Akıllı analitik pano görselleştirme ile raporlama ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Mynet’in All In One Subscription System’ındaki Akıllı Analitik Pano Görselleştirme Modülü Sayesinde Raporlama Yönetimini Kolaylaştırın

Mynet, Google GNI 2023 projesiyle All In One Subscription System’ı yani uçtan uca abonelik sistemini hayata geçirdi. Abonelik sistemi, bir abonelik sürecinde olması gereken tüm özellikleri tek çatı altında toplar. Bu çerçevede sunulan hizmetlerden biri de akıllı analitik pano görselleştirme modülüdür. Peki, bu modülü hangi verileri görselleştirmek için kullanabilirsiniz?

  • Kullanıcı kaybı, gelir kaybı ve net gelir kaybı verilerini filtreleyerek anlık oranlar ile 1-3-6-12 ve 24 ay öncesine yönelik oranları görebilirsiniz.
  • Raporlama modülünde yer alan yeni müşteri, toplam büyüme, abonelik yenileme ve iptal oranları, aylık gelir, kullanıcı başına ortalama gelir ve yeni abone sayısı gibi verileri filtreleyerek görselleştirebilirsiniz.
  • Tekrarlanan aylık ve yıllık abonelik geliri, net gelir ve şirketin büyüme oranı gibi bazı metrikleri görselleştirebilirsiniz.
  • Tüm bu görselleştirmeler sayesinde sistemi stratejik bir şekilde yönetme ve hızlı çözümler üretme kabiliyetinizi artırabilirsiniz.

Siz de kolayca yönetebileceğiniz bir abonelik sistemi arayışı içindeyseniz All In One Subscription System’ı tercih edebilirsiniz. Abonelik verilerini tek bir sistemden yönetebilir, akıllı analitik pano görselleştirme ile raporlayabilir ve iş süreçlerinin gelişimini anlık olarak takip edebilirsiniz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz