Mynet’in All In One Subscription System’ındaki Planlama Yönetimi Modülü Sayesinde Her Adımınızı Dilediğiniz Gibi Yönetin

Aleyna

Haberler

15 Ağustos 2023

Mynet’in All In One Subscription System’ındaki Planlama Yönetimi Modülü Sayesinde Her Adımınızı Dilediğiniz Gibi Yönetin

Abonelik iş modeli, müşterilerin belirli bir plan kapsamında aldıkları ürün ya da hizmetler için haftalık, aylık veya yıllık olarak yinelenen ödemeler yaptığı bir sistemdir. Bu iş modeli abonelik sağlayıcılarına güvenilir ve tahmin edilebilir bir gelir oluşturur. Aboneleriyle uzun süreli ilişki kurmasına olanak tanıyarak müşteri sadakatine katkıda bulunur ve yeni abone edinme maliyetlerini düşürür. Abonelik sahiplerininse ihtiyaç duydukları ürüne ya da hizmete erişimini devamlı kılar.

Abonelik sistemi, planlamanın de yer aldığı birçok farklı modülden oluşur. İyi bir planlama modülüne sahip olan sistemlerde potansiyel müşterileri abonelere dönüştürebilecek doğru abonelik planları ya da kampanyaları sunulması mümkün olur. Sistemdeki veriler izlenerek ilgi gören özellikler paketlere dâhil edilebilir, kullanıcıların dikkatini çekmeyen özellikler planlardan çıkarılabilir. Planlar üzerinde sürekli iyileştirmeler yapılarak müşteriler için cazip hâle getirilebilir ve abonelik gelirleri artırılabilir.

Mynet’in All In One Subscription System’ındaki Planlama Yönetimi Modülü Sayesinde Her Adımı Kolayca Yönetin

Mynet, Google GNI 2023 projesi kapsamında geliştirdiği All In One Subscription System’ı hem bireysel kullanıcıların hem şirketlerin kullanımına açtı. Bu sayede dileyen herkes; sistemi kendi altyapısına entegre ederek ürün, hizmet ya da içeriklerini müşterilerine abonelik bedeli karşılığında sunabilir ve düzenli bir gelir akışı oluşturabilir.

Proje, abonelik sistemiyle ilgili tüm süreçlerin tek bir merkezden yönetilmesine olanak tanır. Sistemin sunduğu zenginlikler arasında planlama modülü de yer alır. Planlama modülü sayesinde gerçekleştirebileceğiniz bazı işlemler şöyle sıralanabilir:

  • Planlama panelinde birbirinden farklı abonelik planları oluşturabilir, istediğiniz zaman yeni kampanyalar tanımlayabilirsiniz.
  • Abonelik planları oluştururken plan adını, fiyatını, geçerli olduğu dönemi, ödeme ayarlarını ve para birimini seçebilirsiniz. Ayrıca yinelenip yinelenmeyeceğine, ödemesiz döneme ve ödeme sağlama ayarlarına da karar verebilirsiniz.
  • Aylık ve yıllık filtreleme özelliğini kullanarak istediğiniz tarih aralığında oluşturduğunuz planları tüm ayrıntılarıyla görüntüleyebilirsiniz.

Bu özellikler sayesinde tamamen kendi işinize uygun özel planlar hazırlayabilir, ihtiyaç duyduğunuzda planlar üzerinde değişikliğe gidebilirsiniz.

Siz de işinizi bir adım daha ileriye taşıyacak ve etkili şekilde plan yönetimi yapmanıza imkân tanıyacak bir abonelik sistemi arayışındaysanız All In One Subscription System’ı tercih ederek zahmetsiz şekilde sisteminize entegre edebilirsiniz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz