Seks Hayatını Instagram’da Anlattı! Ece Dağıstan “Ayrı Ev” Tartışmasına Noktayı Koydu ​Ama Fazıl Say Durmadı

Aleyna

Haberler

25 Mart 2021

Seks Hayatını Instagram’da Anlattı! Ece Dağıstan “Ayrı Ev” Tartışmasına Noktayı Koydu ​Ama Fazıl Say Durmadı

Evlendiklerini duyurma şekilleri bile günlerce konuşulan Fazıl Say-Ece Dağıstan çifti, şimdi de ayrı evlerde yaşamalarıyla eleştiriliyor. Fazıl Say ise bu eleştirilere seks hayatlarından bahsederek cevap veriyor!

Fazıl Say Ece Dağıstan

Bir yanda dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say ve diğer yanda Ece Dağıstan! Mutlu çift 2019’da İtalya’nın Milano şehrindeki Türk Konsolosluğunda dünyaevine girmişti ama evlendiklerini bu şekilde duyurunca kıyamet kopmuştu.

Evlendiğini Twitter hesabından bu şekilde duyuran Fazıl Say, eşini ezdiği için çok eleştirilmişti. Çoğu takipçisi de “Biz seni överdik, zahmet etmeseydin” diyerek dalga geçmişti! Çift bu kez de evlenseler de ayrı evde yaşamalarıyla gündeme geldi.

Herkesin Kendi Hayatı!

Bu ay Magnet Quarterly dergisine kapak olan çift, evlilikleri hakkında şaşırtan açıklamalar yaptı. Ayrı evlerde yaşadıklarını ve bu durumun kendilerine iyi geldiğini anlattılar.

Fazıl Say durumla ilgili “Asla sıkılmayız. Ayrı evlerde yeni aşıklar gibi yaşıyoruz. Herkesin kendi işi, çalışması, hayatının bireyselliği var” diye konuştu. Eşine destek çıkan Ece Dağıstan ise hala sevgililiğe devam ettiklerini söyledi. “Ben Fazıl’a veya o bana, hala sırt çantamızla gelip gidiyoruz” diyen Ece Dağıstan, o kadar çok eleştirildi ki, “İşte o çanta” diye bir açıklama yapmak zorunda kaldı!

“Anlamaya mesai yok gevezeliğe var”

Fazıl Say Ece Dağıstan

Ece Dağıstan, konu magazin programlarından Clubhouse’a kadar didik didik edilince Instagram’dan bir açıklama yaptı. Artık evliliklerinin siyaset programlarına bile taşınması an meselesiydi çünkü!

Ben 17 yaşından beri yurt dışı yurt içi kendi düzeninde tek başına yaşayan biriyim. Evlenmek de hiç bir zaman ana hedefim olmadı, keza 43 yaşında evlendim. Benim amacım her zaman kendi huzur ve mutluluk formülümü bulmak oldu” diyen Ece Dağıstan, ayrı yaşamlar sürmediklerini söyledi. “Kimse birbirinin üstüne çökmedi” diyerek de büyük bir taş attı.

Ece Dağıstan

Ece Dağıstan asıl meselenin kadın düşmanlığı olduğunu düşünüyor gibi görünüyor: “Bu tipler kadının kendi ayakları üzerinde duruyor olmasına, kadının kendi yaşam stilini biçimlendirmesine zaten karşılar çünkü kendilerine yakıştıramıyorlar.” Eşi Fazıl Say ise eleştirilere cevap verirken bu çizgiden uzaklaşarak hayli basit bir dil kullandı!

“Günde 2 kere sevişiyoruz”

Fazıl Say

Fazıl Say, eşinin muhteşem üslubuna pek yaklaşamadı. Onun yerine seks hayatlarını Instagram’da anlatmayı tercih etti!

Fazıl Say yorum

2 ev var demek günde 2 kere sevişiyoruz demek. Bir o evde, bir bu evde” diyen Fazıl Say, “10’a kadar sayamadıklarını kabullenmiştik de, bunlar 2’ye kadar da sayamıyor :))))” diyerek muhteşem espri kabiliyetini gözler önüne serdi. Bir yanda meseleyi gayet güzel açıklayan ve kadın düşmanlarına ders veren Ece Dağıstan, bir yanda alakasız espriler yapan dünyaca ünlü besteci Fazıl Say diye bitirelim o zaman!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz