Bu Çifte Bir Haller Oldu! Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece ve Sevgilisinden ​Şaşırtan Doğum Günü Paylaşımı

Aleyna

Haberler

21 Haziran 2021

Bu Çifte Bir Haller Oldu! Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece ve Sevgilisinden ​Şaşırtan Doğum Günü Paylaşımı

Ünlü oyuncu Eda Ece, dün 31 yaşına girdi. Uzun süredir birlikte olduğu basketbolcu Buğrahan Tuncer, sevgilisine muhteşem bir doğum günü sürprizi hazırladı. Üstelik, paylaşım yapmama kuralını bile çiğnediler!

Eda Ece

Fenomen dizi “Yasak Elma”nın Yıldız’ı Eda Ece, dün 31 yaşına girdi. Son birkaç yıl içinde Türkiye’nin en popüler oyuncularından birine dönüşen Eda Ece, 30’lu yaşlarını şöhretinin ve kariyerinin zirvesinde geçiriyor. Dizilerin bir bir döküldüğü zorlu televizyon sektöründe beşinci sezona imza atmayı başaran bir dizide başrol oynuyor, daha ne olsun! Sosyal sorumluluk projeleri, reklam anlaşmaları, sosyal medyadaki başarısı derken, Eda Ece’nin yoğun olsa da çok güzel bir dönem geçirdiği açık. 31. yaşına bu güzelliklerle birlikte giren ünlü oyuncu, sevgilisinin sürpriziyle de mest oldu.

Eda Ece Buğrahan Tuncer

Eda Ece, neredeyse “Yasak Elma”nın başladığı günlerden bu yana başarılı basketbolcu Buğrahan Tuncer ile beraber. Sosyal medyadan ve magazin muhabirlerinden uzak durmaya özen gösteren çift, yine de pek çok haberin ve iddianın konusu oluyor. Sık sık ayrılıp barıştıkları söylenen ikili, muhabirlere denk geldikçe bu haberleri yalanlasalar da Instagram’daki hareketleri öyle demiyor!

Öte yandan, çift paylaşım yapmayı istemedikleri için bu haberlerin çıktığı görüşünde. Muhtemelen de durmadan ayrılıp barışan çift imajı vermekten bıktılar! Son dönemde sık sık birlikte görüntülenen ikili, dün akşamki doğum günü paylaşımıyla da sosyal medya kurallarını bozdu.

Muhteşem Bir Sürpriz

Eda Ece story

Hayvan hakları konusundaki duyarlılığı ile bilinen Eda Ece, önce HAYTAP’tan gelen hediyeyle mest oldu. Ünlü oyuncunun doğum günü için yapılan bağışlar sayesinde bir eşek emekliye ayrıldı! Eda Ece’yi mest eden diğer sürpriz de sevgilisi Buğrahan Tuncer’in hazırladığı mini doğum günü partisiydi.

Eda Ece o kadar sevindi ki, kurallarını yıkıp paylaşım bile yaptılar!

Eda Ece Buğrahan Tuncer

Belli ki, bu çifti daha çok görmeye başlayacağız.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz