TV'de Bugün - Televizyonda Bu Akşam Neler Var

24 Ocak 2019 - Perşembe günü ve akşamı için yayında olacak programlar burada. Televizyonda bugün neler yayınlanacak, bu akşam ne izleyebilirsiniz hepsi bu sayfada. Listeyi en çok izlenen tv kanallarına göre sıraladık.

00:0000:3001:0001:3002:0002:3003:0003:3004:0004:3005:0005:3006:0006:3007:0007:3008:0008:3009:0009:3010:0010:3011:0011:3012:0012:3013:0013:3014:0014:3015:0015:3016:0016:3017:0017:3018:0018:3019:0019:3020:0020:3021:0021:3022:0022:3023:0023:30

KAVAK YELLERİ

05:30-07:15

HAYAT SAĞLIKLI GÜZEL

07:15-08:30

AKASYA DURAĞI

08:30-09:30

MÜGE VE GÜLŞEN'LE 2.SAYFA

09:30-12:15

GELİNİM MUTFAKTA

12:15-16:00

ARKA SOKAKLAR

16:00-18:45

BUKET AYDIN'LA KANAL D HABER

18:45-20:00

PIXELS

20:00-22:00

DEMET AKBAĞ İLE ÇOK ARAMIZDA

02:45-04:15

GÜLPERİ

04:15-05:45

ÇOCUKTAN AL HABERİ

05:45-08:00

KENDİNE İYİ BAK

08:00-10:00

GÜLPERİ

10:00-13:00

GELİN EVİ

13:00-15:00

ZAHİDE YETİŞ'LE

15:00-18:45

SHOW ANA HABER

18:45-20:00

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW

20:00-23:30

ÇARPIŞMA

23:30-01:45

CESUR VE GÜZEL

04:15-06:05

GÜZEL KÖYLÜ / / TKR

06:05-07:45

MESUT YAR İLE BUGÜN

07:45-10:15

VAHE İLE EVDEKİ MUTLULUK

10:15-11:30

PARAMPARÇA / TKR

11:30-14:00

NERGİS ZAMANI / TKR

14:00-16:15

ANNE / TKR

16:15-18:05

KİRALIK AŞK / TKR

18:05-19:30

STAR ANA HABER

19:30-20:45

AVLU

20:45-23:30

EYVAH DÜŞÜYORUM / TKR

23:30-01:25

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA -TEKRAR

03:30-05:15

İNADINA AŞK- TEKRAR

05:15-07:15

İSMAİL KÜÇÜKKAYA İLE...

07:15-10:00

ÇAĞLA İLE YENİ BİR GÜN

10:00-12:15

ŞEVKAT YERİMDAR - TEKRAR

12:15-16:15

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA

16:15-19:00

FATİH PORTAKAL İLE...

19:00-20:00

AĞLAMA ANNE

02:30-04:45

AŞK VE MAVİ

04:45-07:15

KAHVALTI HABERLERİ

07:15-09:15

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT

09:15-12:15

ATV GÜN ORTASI BÜLTENİ

12:15-13:15

BENİ BIRAKMA

13:15-15:35

ESRA EROL'DA

15:35-18:15

ATV ANA HABER BÜLTENİ

18:15-19:00

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA

21:50-23:45

NİHAT HATİPOĞLU İLE...

23:45-00:35

YEMEKTEYİZ

00:15-02:15

KIZIM

02:15-03:00

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR

03:00-04:15

GEL KONUŞALIM

04:15-06:15

OYNAT BAKALIM

06:15-07:00

GÜNAYDIN DOKTOR

07:00-08:45

OYNAT BAKALIM

08:45-09:15

GEL KONUŞALIM

09:15-12:00

BUGÜN DÜĞÜNÜMÜZ VAR

12:00-15:00

YEMEKTEYİZ

15:00-19:15

OYNAT BAKALIM

19:15-20:00

VUSLAT

01:00-03:20

TOZKOPARAN

03:20-04:20

AİLELER YARIŞIYOR

04:20-05:50

YEŞİL DENİZ

06:55-09:20

1'DE BUGÜN

09:20-09:30

TOZKOPARAN

09:30-10:50

SEKSENLER

10:50-13:30

PELİN ÇİFT İLE İYİ FİKİR

13:30-15:35

1'DE BUGÜN

15:35-15:45

AİLELER YARIŞIYOR

15:45-17:45

KRALIN KIZI

17:45-19:00

ANA HABER

19:00-19:55

MEHMETÇİK KUTLU ZAFER

20:00-23:45

VUSLAT

23:45-02:25

KELİME OYUNU

01:00-02:10

YAPRAK DÖKÜMÜ

02:10-03:50

KANIT

03:50-05:00

SERSERİ

05:00-06:00

GENİŞ AİLE

06:00-07:30

ANNEM

07:30-09:00

BODRUM MASALI

09:00-11:30

MEDCEZİR

11:30-13:15

FATMAGÜL'ÜN SUÇU NE?

13:15-15:15

YAPRAK DÖKÜMÜ

15:15-17:15

KÜÇÜK AĞA

17:15-19:15

KELİME OYUNU

19:15-19:45

KELİME OYUNU

19:45-21:00

YALAN DÜNYA

21:00-23:30

KANIT

23:30-01:00

Program bilgisi alınamadı

xx:xx - xx:xx

Program bilgisi alınamadı

xx:xx - xx:xx

Program bilgisi alınamadı

xx:xx - xx:xx

Program bilgisi alınamadı

xx:xx - xx:xx

Program bilgisi alınamadı

xx:xx - xx:xx

TAM PAÇAYI KURTARIYORDUM Kİ...

00:30-01:25

BEN KİMİNLE EVLENMİŞİM?

01:25-01:50

BÜYÜK İHANET

01:50-02:15

BÜYÜK İHANET

02:15-02:35

KUPON HASTALARI

02:35-03:00

KUPON HASTALARI

03:00-03:20

EMLAKÇI KARDEŞLER YARIŞIYOR

03:20-04:05

EMLAK AVCILARI

04:05-04:30

EMLAK AVCILARI

04:30-04:50

TEMİZLİK BAĞIMLILARI

04:50-05:35

YİYECEK FABRİKASI

05:35-06:00

KUPON HASTALARI

06:00-06:25

BEBEK GELDİ İŞLER DEĞİŞTİ

06:25-07:10

GELECEĞİN PASTACISI

07:10-08:00

GELECEĞİN PASTACISI

08:00-09:00

GELECEĞİN PASTACISI

09:00-10:00

TEMİZLİK BAĞIMLILARI

10:00-11:00

YİYECEK FABRİKASI

11:00-11:30

YİYECEK FABRİKASI

11:30-12:00

HIZLI DÜŞÜN HIZLI PİŞİR

12:00-13:00

AĞIR YAŞAMLAR

13:00-14:00

AĞIR YAŞAMLAR

14:00-15:00

GELİNLİĞE EVET DE

15:00-15:30

GELİNLİĞE EVET DE

15:30-16:00

BEBEK GELDİ İŞLER DEĞİŞTİ

16:00-17:00

KUPON HASTALARI

17:00-17:30

KUPON HASTALARI

17:30-18:00

NEW YORK EVLERİ

18:00-18:30

EMLAK AVCILARI

18:30-19:00

EMLAK AVCILARI

19:00-19:30

EMLAKÇI KARDEŞLER YARIŞIYOR

19:30-20:30

HAYALİMDEKİ EV

20:30-21:30

BEKLENEN BEBEK

21:30-22:00

BEKLENEN BEBEK

22:00-22:30

SON ŞANS KLİNİĞİ

22:30-23:30

KATİL BENİ SEÇTİ

23:30-00:30

DEHA: PİCASSO

00:40-01:25

AHMAK BİLİMİ

01:25-01:46

AHMAK BİLİMİ

01:46-02:10

KANUNSUZ ADA: DERLEMELER

02:10-02:55

OLAĞANÜSTÜ ARABALAR

02:55-03:45

ARABA S.O.S

03:45-04:30

PERU HAVAALANI

04:30-05:15

SİLİKON VADİSİ 101

05:15-06:00

KORKUSUZ BALIKÇILAR

06:00-06:50

1989: MODERN DÜNYAYI...

06:50-07:10

1989: MODERN DÜNYAYI...

07:10-07:40

OLAĞANÜSTÜ ARABALAR

07:40-08:25

AHMAK BİLİMİ

08:25-08:46

AHMAK BİLİMİ

08:46-09:10

YUKON ALTINI

09:10-10:00

ARABA S.O.S

10:00-10:55

OLAĞANÜSTÜ ARABALAR

10:55-11:50

PARMAKLIKLARIN ARDINDA

11:50-12:45

MARS

12:45-13:40

YUKON ALTINI

13:40-14:30

ARABA S.O.S

14:30-15:25

AHMAK BİLİMİ

15:25-15:46

AHMAK BİLİMİ

15:46-16:15

OLAĞANÜSTÜ ARABALAR

16:15-17:10

YUKON ALTINI

17:10-18:05

ARABA S.O.S

18:05-19:00

AHMAK BİLİMİ: SPOR

19:00-19:21

AHMAK BİLİMİ: SPOR

19:21-20:00

AMAZON'UN KAYIP ŞEHİRLERİ

20:00-21:00

PERU HAVAALANI

21:00-22:00

1989: MODERN DÜNYAYI...

22:00-22:30

1989: MODERN DÜNYAYI...

22:30-23:00

KANUNSUZ ADA: DERLEMELER

23:00-23:50

PERU HAVAALANI

23:50-00:35

ALASKA: SON SINIR

00:30-01:15

ALASKA DEMİRYOLU

01:15-02:00

KLASİK VEGAS ARABALARI

02:00-02:55

SOKAK ÇILGINLARI

02:55-03:45

TAMIRAT TADİLAT

03:45-04:35

ALASKA'YI MESKEN TUTTUK

04:35-05:30

NASIL YAPILMIŞ?

05:30-06:00

TAMIRAT TADİLAT

06:00-06:45

KLASİK VEGAS ARABALARI

06:45-07:30

AVUSTRALYA KAMYONCULARI

07:30-08:15

ALASKA'YI MESKEN TUTTUK

08:15-09:00

NASIL YAPILMIŞ?

09:00-09:20

NASIL YAPILMIŞ?

09:20-09:45

TAMIRAT TADİLAT

09:45-10:35

HURDA AVCILARI

10:35-11:25

KLASİK VEGAS ARABALARI

11:25-12:15

ALASKA'YI MESKEN TUTTUK

12:15-13:05

NASIL YAPILMIŞ?

13:05-13:30

NASIL YAPILMIŞ?

13:30-13:55

AVUSTRALYA KAMYONCULARI

13:55-14:45

KLASİK VEGAS ARABALARI

14:45-15:35

TAMIRAT TADİLAT

15:35-16:30

ALASKA'YI MESKEN TUTTUK

16:30-17:25

HURDA AVCILARI

17:25-18:15

NASIL YAPILMIŞ?

18:15-18:40

NASIL YAPILMIŞ?

18:40-19:10

KLASİK VEGAS ARABALARI

19:10-20:05

AVUSTRALYA KAMYONCULARI

20:05-21:00

HAZİNE ARAYIŞI: YILAN ADASI

21:00-21:55

YERALTINDAKİ SIRLAR

21:55-22:50

SOKAK ÇILGINLARI

22:50-23:45

TAMIRAT TADİLAT

23:45-00:30

TV FİLMİ

00:00-06:30

KANAL 7 DE SABAH

06:30-08:00

TÜRK FİLMİ

08:00-09:20

DR. FERİDUN KUNAK SHOW

09:20-10:50

DİZİ 'İKİMİZİN YERİNE' [T]

10:50-12:40

DİZİ SEV YETER

12:40-14:45

DİZİ 'ÖMRE BEDEL'

14:45-16:10

DİZİ 'İKİMİZİN YERİNE'

16:10-18:00

KANAL 7 HABER SAATİ

18:00-19:00

DİZİ 'ELİF' [ÖZET]

19:00-20:00

DİZİ 'ELİF' [YENİ SEZON]

20:00-21:20

DİZİ 'SEV YETER'

21:20-23:15

TÜRK FİLMİ

23:15-00:00

EUROSPORT 2 NEWS

00:25-00:35

TENNIS: AUSTRALIAN OPEN IN ...

00:35-02:30

TENNIS

02:30-03:00

TENNIS: AUSTRALIAN OPEN IN ...

03:00-05:00

TENNIS: AUSTRALIAN OPEN IN ...

05:00-05:30

TENNIS

05:30-06:00

TENNIS: AUSTRALIAN OPEN IN ...

06:00-08:00

TENNIS

08:00-08:15

TENNIS: AUSTRALIAN OPEN IN ...

08:15-10:15

TENNIS: AUSTRALIAN OPEN IN ...

10:15-11:15

TENNIS

11:15-11:30

TENNIS: AUSTRALIAN OPEN IN ...

11:30-14:00

TENNIS

14:00-14:30

SPIRIT OF YACHTING

14:30-15:00

TENNIS: AUSTRALIAN OPEN IN ...

15:00-16:15

BIATHLON: WORLD CUP IN ANTH...

16:15-17:45

TENNIS: AUSTRALIAN OPEN IN ...

17:45-19:00

FIGURE SKATING: EUROPEAN CH...

19:00-22:00

EUROSPORT 2 NEWS

22:00-22:10

BIATHLON: WORLD CUP IN ANTH...

22:10-23:15

TENNIS: AUSTRALIAN OPEN IN ...

23:15-00:15

Program bilgisi alınamadı

xx:xx - xx:xx

ADVENTURE TIME

00:10-00:35

ADVENTURE TIME

00:35-01:00

GUMBALL

01:00-01:25

GUMBALL

01:25-01:50

SÜREKLİ DİZİ

01:50-02:15

SÜREKLİ DİZİ

02:15-02:40

UNCLE GRANDPA

02:40-03:05

KRAL ŞAKİR

03:05-03:30

KRAL ŞAKİR

03:30-03:55

KRAL ŞAKİR

03:55-04:20

KRAL ŞAKİR

04:20-04:45

KRAL ŞAKİR

04:45-05:10

KRAL ŞAKİR

05:10-05:35

KRAL ŞAKİR

05:35-06:00

KRAL ŞAKİR - YENİ BÖLÜM

06:00-06:25

O.K.K.O

06:25-07:00

CLARENCE

07:00-07:30

GUMBALL

07:30-08:00

CRAIG'İN KRALLIĞI - YENİ

08:00-08:30

TOM VE JERRY ŞOV

08:30-09:00

UNIKITTY

09:00-09:30

POWERPUFF GIRLS

09:30-10:00

KAFADAR AYILAR

10:00-10:30

YENİ SEVİMLİ KAHRAMANLAR

10:30-11:00

BEN 10

11:00-11:30

KRAL ŞAKİR - YENİ BÖLÜM

11:30-12:00

CARTOONITO KUŞAĞI

12:00-12:30

CARTOONITO KUŞAĞI

12:30-13:00

CARTOONITO KUŞAĞI

13:00-13:30

CARTOONITO KUŞAĞI

13:30-14:00

CARTOONITO KUŞAĞI

14:00-14:30

CARTOONITO KUŞAĞI

14:30-15:00

CARTOONITO KUŞAĞI

15:00-15:30

POLLY POCKET

15:30-16:00

UNIKITTY

16:00-16:30

NINJAGO

16:30-17:00

TEEN TITANS GO!

17:00-17:30

TEEN TITANS GO!

17:30-18:00

YENİLER KUŞAĞI

18:00-18:30

KRAL ŞAKİR - YENİ BÖLÜM

18:30-19:00

KRAL ŞAKİR

19:00-19:30

SAKİN OL SCOOBY DOO

19:30-20:00

SAKİN OL SCOOBY DOO

20:00-20:25

TOM VE JERRY ŞOV

20:25-20:50

CARTOONITO KUŞAĞI

20:50-21:15

GUMBALL

21:15-21:40

YENİLER KUŞAĞI

21:40-22:05

BEN 10

22:05-22:30

MR. BEAN

22:30-22:55

KAFADAR AYILAR

22:55-23:20

O.K.K.O

23:20-23:45

SAKİN OL SCOOBY DOO

23:45-00:10

Program bilgisi alınamadı

xx:xx - xx:xx

Program bilgisi alınamadı

xx:xx - xx:xx

Program bilgisi alınamadı

xx:xx - xx:xx

GÖRMEK GEREK

00:25-00:35

MUTLU OYUNCAK DÜKKANI

00:35-01:10

BİZ İKİMİZ

01:10-01:40

ARI MAYA

01:40-02:15

NİLOYA

02:15-02:40

CANIM KARDEŞİM

02:40-03:15

EGE İLE GAGA

03:15-03:45

HARFLERİN DÜNYASI

03:45-04:00

HEİDİ

04:00-04:40

KUZUCUK[DİYALOGLU]

04:40-05:30

HARİKA KANATLAR-SEZON 2

05:30-06:15

KUZUCUK

06:15-06:27

ARI MAYA

07:00-07:35

CANIM KARDEŞİM

07:35-08:05

KUZUCUK[DİYALOGLU]

08:05-08:50

MUTLU OYUNCAK DÜKKANI

08:50-09:25

ELİF'İN DÜŞLERİ

09:25-09:55

KARE

09:55-10:25

EGE İLE GAGA

10:25-10:55

NİLOYA

11:00-11:30

HAPŞU

11:30-12:05

ELİF'İN DÜŞLERİ

12:05-12:25

HARİKA KANATLAR-SEZON 2

12:25-13:00

AKILLI TAVŞAN MOMO

13:00-13:35

ÇATLAK YUMURTALAR

13:35-14:05

RAFADAN TAYFA

14:15-15:00

İBİ

15:00-15:35

ASLAN

15:35-16:10

HEİDİ

16:10-16:55

64 KARE ÜLKESİ

16:55-17:15

TELALİ

17:15-17:25

BULMACA KULESİ

17:25-17:55

RAFADAN TAYFA

17:55-18:30

RÜZGAR GÜLÜ - 2016

18:30-18:55

DİNOZOR MAKİNELER

18:55-19:15

EMİRAY

19:15-19:40

HABERİN OLSUN

19:45-20:00

VİKİNGLER

20:00-20:40

GÖRMEK GEREK

20:40-20:50

KUKLALI KÖŞK

20:50-21:10

KAF DAĞI MASALLARI

21:10-21:20

DÖRT X 4'LÜ

21:20-21:45

YILKI ATI [DORU]

21:45-22:25

SU ELÇİLERİ

22:25-22:50

MAYSA VE BULUT

23:00-23:45

ARI MAYA

23:50-00:25

Program bilgisi alınamadı

xx:xx - xx:xx

Program bilgisi alınamadı

xx:xx - xx:xx

Program bilgisi alınamadı

xx:xx - xx:xx

HEY GİDİ GÜNLER [KLİPLER]

00:15-01:00

LİSTESİZ

01:00-02:00

GÖKKUŞAĞI [KLİPLER]

02:00-03:00

30 DAKİKA

03:00-03:30

ASKERİN SELAMI

03:30-04:00

SELAHATTİN ALPAY İLE TÜRKÜLERE

04:00-05:00

NAĞMELER

05:00-06:00

EZGİLER

06:00-07:00

Program bilgisi alınamadı

xx:xx - xx:xx

Program bilgisi alınamadı

xx:xx - xx:xx

9.SINIF NINJA RANDY CUNNINGHAM

00:15-00:35

BOYSTER

00:35-01:00

BOYSTER

01:00-01:25

UZAYLI KEDİ

01:25-01:45

UZAYLI KEDİ

01:45-02:10

9.SINIF NINJA RANDY CUNNINGHAM

02:10-02:35

9.SINIF NINJA RANDY CUNNINGHAM

02:35-03:00

BOYSTER

03:00-03:20

BOYSTER

03:20-03:45

DUDE THAT'S MY GHOST

03:45-04:10

DUDE THAT'S MY GHOST

04:10-04:35

UZAYLI KEDİ

04:35-05:00

9.SINIF NINJA RANDY CUNNINGHAM

05:00-05:29

9.SINIF NINJA RANDY CUNNINGHAM

05:29-06:00

MARVEL'S SPIDER-MAN

06:00-06:29

6 SÜPER KAHRAMAN SERÜVENLER

06:29-07:00

FINEAS VE FORB

07:00-07:29

FINEAS VE FORB

07:29-08:00

ESRARENGİZ KASABA

08:00-08:29

ESRARENGİZ KASABA

08:29-09:00

SÜPER GOLCÜLER

09:00-09:29

MILO VE HEP TERS GİDEN İŞLERİ

09:29-10:00

MILO VE HEP TERS GİDEN İŞLERİ

10:00-10:29

DENEY FARELERİ: ÖZEL EKİP

10:29-11:00

FINEAS VE FORB

11:00-11:29

FINEAS VE FORB

11:29-12:00

SÜPER GOLCÜLER

12:00-12:29

ESRARENGİZ KASABA

12:29-13:00

ESRARENGİZ KASABA

13:00-13:29

YENİ OYUN YENİ KURALLAR

13:29-14:00

YENİ OYUN YENİ KURALLAR

14:00-14:29

İLK 11

14:29-15:00

MARVEL'S SPIDER-MAN

15:00-15:31

STAR KÖTÜ GÜÇLERE KARŞI

15:31-15:45

STAR KÖTÜ GÜÇLERE KARŞI

15:45-16:00

GREENSLERİN BÜYÜKŞEHİR...

16:00-16:29

LABORATUVAR FARELERİ

16:29-17:00

MILO VE HEP TERS GİDEN İŞLERİ

17:00-17:29

SÜPER GOLCÜLER

17:29-18:00

İLK 11

18:00-18:29

6 SÜPER KAHRAMAN SERÜVENLER

18:29-19:00

YENİ OYUN YENİ KURALLAR

19:00-19:29

YENİ OYUN YENİ KURALLAR

19:29-20:00

GREENSLERİN BÜYÜKŞEHİR...

20:00-20:29

ESRARENGİZ KASABA

20:29-21:00

ESRARENGİZ KASABA

21:00-21:29

STAR WARS RESISTANCE S1

21:29-22:00

MILO VE HEP TERS GİDEN İŞLERİ

22:00-22:29

FURİKİ

22:29-23:00

DUDE THAT'S MY GHOST

23:00-23:25

DUDE THAT'S MY GHOST

23:25-23:50

9.SINIF NINJA RANDY CUNNINGHAM

23:50-00:15

GÜN SONU

01:00-02:55

HABER 03

03:00-03:50

HABER 04

04:00-04:20

VAPURDA ÇAY SİMİT SOHBET

04:20-04:55

HABER 05

05:00-05:50

EKONOMİ 7/24

09:30-09:55

HABER

10:00-10:35

DÜNYA GÜNDEMİ.

10:35-10:50

HABER

11:00-11:40

SPOR

11:40-11:55

HABER

12:00-12:30

İŞİTME ENGELLİLER BÜLTENİ

12:30-12:40

MEMLEKETTEN HABER VAR.

12:40-12:55

ÖĞLE ANA HABER

13:00-13:40

SPOR

13:40-13:55

ÖĞLE ANA HABER

14:00-14:55

HABER

15:00-15:40

MEMLEKETTEN HABER VAR.

15:40-15:55

HABER

16:00-16:35

DÜNYA GÜNDEMİ.

16:35-16:55

HABER

17:00-17:10

ANADOLU SORUYOR.

17:10-17:55

HABER

18:00-18:50

HABER 19

19:00-19:50

ANA HABER 20

20:00-20:55

DIŞA BAKIŞ

21:00-21:55

HABER 22

22:00-22:55

GECE BAKIŞI

23:00-00:55

Program bilgisi alınamadı

xx:xx - xx:xx

Program bilgisi alınamadı

xx:xx - xx:xx

Program bilgisi alınamadı

xx:xx - xx:xx

Program bilgisi alınamadı

xx:xx - xx:xx

MIDNITE SECRETS

00:00-00:30

MIDNITE SECRETS

00:30-00:55

BIKINI

01:00-01:30

BIKINI

01:30-01:55

FASHION FLIX

02:00-02:30

FASHION FLIX

02:30-02:55

DESIGNERS

03:00-03:30

DESIGNERS

03:30-03:55

TOP MODELS

04:00-04:30

TOP MODELS

04:30-04:55

PHOTOGRAPHERS

05:00-05:30

PHOTOGRAPHERS

05:30-05:55

HAIRSTYLES

06:00-06:25

MODEL TALKS

06:30-06:55

MAKE-UP

07:00-07:25

MAKE-UP

07:30-07:55

FASHION - SPORTS

08:00-08:25

FITNESS

08:30-08:55

AVANT-GARDE FASHION SPECIAL

09:00-09:25

AVANT-GARDE FASHION SPECIAL

09:30-09:55

PHOTOGRAPHERS

10:00-10:25

PHOTOGRAPHERS

10:30-10:55

FASHION KIDS

11:00-11:25

FASHION KIDS

11:30-11:55

FASHION FLIX

12:00-12:25

FASHION FLIX

12:30-12:55

GISELE BUNDCHEN SPECIAL

13:00-13:25

GISELE BUNDCHEN SPECIAL

13:30-13:55

FASHION DESTINATION

14:00-14:25

FASHION DESTINATION

14:30-14:55

BRIDAL

15:00-15:25

BRIDAL

15:30-15:55

FASHION TEENS

16:00-16:25

FASHION TEENS

16:30-16:55

KATE UPTON SPECIAL

17:00-17:25

KATE UPTON SPECIAL

17:30-17:55

DESIGNERS

18:00-18:25

DESIGNERS

18:30-18:55

TOP MODELS

19:00-19:25

TOP MODELS

19:30-19:55

MASTERPIECES

20:00-20:25

MASTERPIECES

20:30-20:55

GUESS SPECIAL

21:00-21:30

GUESS SPECIAL

21:30-21:55

FASHION NEWS

22:00-22:30

FASHION NEWS

22:30-22:55

PHOTOGRAPHERS

23:00-23:30

PHOTOGRAPHERS

23:30-23:55

PULLU HAYVANLAR

00:50-01:45

IRWIN AİLE PROJESİ

01:45-02:40

ÖLÜMDEN DÖNENLER

02:40-03:35

DEV ANAKONDANIN PEŞİNDE

03:35-04:25

PULLU HAYVANLAR

04:25-05:15

IRWIN AİLE PROJESİ

05:15-06:02

NIGEL MARVEN, ÇİN'İN...

06:02-06:49

PITBULLAR VE SABIKALI...

06:49-07:36

ORANGUTAN ADASI

07:36-08:00

ORANGUTANLARLA TANIŞIN

08:00-08:25

KRUGER'DA HAYAT

08:25-09:15

HOUSTON HAYVAN KORUMA POLİSİ

09:15-10:10

PULLU HAYVANLAR

10:10-11:05

IRWIN AİLE PROJESİ

11:05-12:00

NIGEL MARVEN, ÇİN'İN...

12:00-12:55

PITBULLAR VE SABIKALI...

12:55-13:50

DEV ANAKONDANIN PEŞİNDE

13:50-14:45

DR. JEFF:ROCKY DAĞI VETERİNERİ

14:45-15:40

IRWIN AİLE PROJESİ

15:40-16:35

ÖLÜMDEN DÖNENLER

16:35-17:30

KRUGER'DA HAYAT

17:30-18:25

HOUSTON HAYVAN KORUMA POLİSİ

18:25-19:20

YILANLARIN GÜZELLİĞİ

19:20-20:15

KURTLAR VE GAZİLER

20:15-21:10

NORTH WOODS KANUNLARI

21:10-22:05

NIGEL MARVEN, ÇİN'İN...

22:05-23:00

ÖLÜMDEN DÖNENLER

23:00-23:55

PITBULLAR VE SABIKALI...

23:55-00:50

Program bilgisi alınamadı

xx:xx - xx:xx

ZOR YOLLAR

00:20-01:00

DOĞAYA YOLCULUK

01:00-01:10

KRİPTEKS

01:15-01:35

BİR İYİLİK YAP

01:35-02:15

ABARTMA

02:15-02:25

ÇIKIŞ YOK

02:30-03:30

KISA FİLM AKADEMİSİ

03:30-04:30

ZOR YOLLAR

04:35-05:15

BALIKTAYIM

05:15-05:35

NASIL ÜRETİLİR?

05:35-06:05

DOĞAYA YOLCULUK

06:05-06:15

BİR HİLAL UĞRUNA 15 TEMMUZ

06:15-06:35

FOTOĞRAF ÖĞRENİYORUM

06:40-07:00

KISA FİLM AKADEMİSİ

07:00-08:00

AMAN DOĞRU OLMASIN

08:05-08:35

TOPLU HAYAT

08:35-08:55

BENİM KÜÇÜK BAHÇEM

08:55-09:15

BEN YAPARIM

09:15-09:55

HAYATI KOLAYLAŞTIRAN FİKİRLER

10:00-10:10

DOĞAYA YOLCULUK

10:10-10:20

PRATİK LEZZETLER

10:20-10:35

BİR HİLAL UĞRUNA 15 TEMMUZ

10:40-11:00

HÜNER DOLU ANADOLU

11:00-11:20

ABARTMA

11:20-11:30

TOPRAKTAN VE KİTAPTAN

11:30-11:50

KENT BELLEKLERİ

11:50-12:00

ÇIKIŞ YOK

12:00-13:00

ADRENALİN

13:00-13:10

VAROL YAŞAROĞLU İLE ÇİZGİ ÖTES

13:10-13:35

HAYAT ÜÇGENİ

13:35-13:55

BEN YAPARIM

14:00-14:40

BALIKTAYIM

14:40-15:00

KARİYER HARİTAM

15:00-15:20

ENDÜLÜS İMPARATORLUĞU

15:25-15:55

NASIL ÜRETİLİR?

15:55-16:25

USTA

16:25-16:35

BİR HİLAL UĞRUNA 15 TEMMUZ

16:40-17:00

HORİZON -THE END OF THE SOLAR

17:00-17:50

HAYATI KOLAYLAŞTIRAN FİKİRLER

17:50-18:00

AMAN DOĞRU OLMASIN

18:00-18:30

DİL BİLGESİ

18:35-18:55

ZOR YOLLAR

19:00-19:40

KRİPTEKS

19:40-20:00

BÖYLE İNŞA EDİLİR

20:00-20:30

SAVUNMA ALANI

20:35-21:00

HORİZON PROJECT GREENGLOW: THE

21:00-21:50

KENT BELLEKLERİ

21:50-22:00

NASIL ÜRETİLİR?

22:00-22:30

DOĞAYA YOLCULUK

22:30-22:40

BİR HİLAL UĞRUNA 15 TEMMUZ

22:40-23:00

SECRETS OF NUCLEAR AGE

23:00-23:50

AMAN DOĞRU OLMASIN

23:50-00:20

Program bilgisi alınamadı

xx:xx - xx:xx

Program bilgisi alınamadı

xx:xx - xx:xx

Program bilgisi alınamadı

xx:xx - xx:xx

BİNGO VE ROLİ'NİN MACERALARI

00:00-00:30

ASLAN KORUYUCULAR

00:30-01:00

MINNIE'NİN ÇİZGİ BUTİĞİ

01:00-01:30

TRULLI TALES

01:30-02:00

PİJAMASKELİLER

02:00-02:50

ARI KOVANI

02:50-03:00

ZOU

03:00-03:15

ZOU

03:15-03:30

HAYRİ CANAVARGİL

03:30-03:55

HAYRİ CANAVARGİL

03:55-04:20

ARI KOVANI

04:20-04:30

ARI KOVANI

04:30-04:40

ZOU

04:40-04:55

ZOU

04:55-05:10

ARI KOVANI

05:10-05:35

ARI KOVANI

05:35-05:45

HAYRİ CANAVARGİL

05:45-06:00

HAYRİ CANAVARGİL

06:00-06:30

ARI KOVANI

06:35-06:45

PİJAMASKELİLER

06:45-07:00

PİJAMASKELİLER

07:00-07:15

PİJAMASKELİLER

07:15-07:30

PİJAMASKELİLER

07:30-08:00

MUPPET BEBEKLER

08:00-08:20

PAPRİKA

08:20-08:30

PAPRİKA

08:30-08:40

PİJAMASKELİLER

08:40-09:00

MICKEY VE ÇILGIN YARIŞÇILAR

09:00-09:15

BİNGO VE ROLİ'NİN MACERALARI

09:15-09:30

VAMPİRİNA

09:30-09:45

FANCY NANCY CLANCY

09:45-10:00

PRENSES SOFIA

10:00-10:30

PRENSES ELENA

10:30-11:00

BİNGO VE ROLİ'NİN MACERALARI

11:00-11:20

BİNGO VE ROLİ'NİN MACERALARI

11:20-11:40

BİNGO VE ROLİ'NİN MACERALARI

11:40-12:00

MUPPET BEBEKLER

12:00-12:20

PAPRİKA

12:20-12:30

PAPRİKA

12:30-12:40

MICKEY'NİN KULÜP EVİ

12:40-13:10

MICKEY'NİN KULÜP EVİ

13:10-13:40

PİJAMASKELİLER

13:40-14:00

PİJAMASKELİLER

14:00-14:20

PİJAMASKELİLER

14:20-14:40

PAPRİKA

14:40-14:50

PAPRİKA

14:50-15:00

CLAUDE S1 SPLITS

15:00-15:20

CLAUDE S1 SPLITS

15:20-15:40

VAMPİRİNA

15:40-16:00

VAMPİRİNA

16:00-16:30

PAPRİKA

16:30-16:40

PAPRİKA

16:40-16:50

PAPRİKA

16:50-17:00

MUPPET BEBEKLER

17:00-17:15

MUPPET BEBEKLER

17:15-17:30

PİJAMASKELİLER

17:30-18:00

PİJAMASKELİLER

18:00-18:30

MICKEY VE ÇILGIN YARIŞÇILAR

18:30-19:00

FANCY NANCY CLANCY

19:00-19:15

FANCY NANCY CLANCY

19:15-19:30

VAMPİRİNA

19:30-20:00

PİJAMASKELİLER

20:00-20:15

PİJAMASKELİLER

20:15-20:30

ASLAN KORUYUCULAR

20:30-21:00

CLAUDE S1 SHORTS

21:00-21:30

PRENSES ELENA

21:30-22:00

MICKEY VE ÇILGIN YARIŞÇILAR

22:00-22:30

FANCY NANCY CLANCY

22:30-22:45

FANCY NANCY CLANCY

22:45-23:00

VAMPİRİNA

23:00-23:30

PİJAMASKELİLER

23:30-23:45

PİJAMASKELİLER

23:45-00:00

KARANLIK NEHİR

00:40-02:10

PLANETARIUM

02:15-03:59

HAFIZA

04:00-05:47

15:17 PARİS TRENİ

05:55-07:25

TUTSAK

07:35-09:17

THOR: RAGNAROK

09:20-11:25

BEN SENİN ZENCİN DEĞİLİM

11:30-12:59

DAVETSİZ MİSAFİR

13:05-14:31

BASMATI BLUES

14:40-16:22

ŞİMDİ NEREYİ İŞGAL EDELİM?

16:30-18:29

SAVAŞTAN SONRA

18:40-20:48

SUBURBICON

21:00-22:40

SAPLANTI

22:50-00:24

LEYLA İLE MECNUN 77

00:25-01:58

BAŞIMIN BELASI

02:00-03:29

SEVMEK VE ÖLMEK ZAMANI

04:05-05:34

KİLİT

05:35-07:08

AŞK ÜÇGENİ

07:10-08:46

VURUN KAHPEYE

08:50-10:16

PETROL KRALLARI

10:20-11:46

LEYLA İLE MECNUN 77

12:10-13:41

KEZBAN PARİS'TE

13:45-15:21

UMUT ADASI

15:25-17:14

YOK ARTIK

17:20-18:54

LEYLA İLE MECNUN 78

19:05-20:41

BENİM ADIM FERİDUN

20:50-22:34

ORGANİK AŞK HİKAYELERİ

22:45-00:09

Program bilgisi alınamadı

xx:xx - xx:xx

KILLER KIDS

00:10-00:45

VANISHED WITH BETH HOLLOWAY

00:45-01:30

BABY SELLERS

01:30-02:50

26 TO LIFE

02:50-03:30

KILLER KIDS

03:30-04:10

VANISHED WITH BETH HOLLOWAY

04:10-04:50

FORGED IN FIRE

04:50-05:30

PAWN STARS

05:30-06:00

STORAGE WARS

06:00-06:20

HOARDERS

06:20-07:15

SERIOUSLY FUNNY KIDS

07:15-08:00

POP GAME THE

08:00-08:50

MAN VS. CHILD:CHEF SHOWDOWN

08:50-09:40

PROJECT RUNWAY

09:40-10:50

CELEBRITY HOUSE HUNTING

10:50-11:40

YOU CAN'T TURN THAT...

11:40-12:20

HOUSE DOCTOR

12:20-13:00

FLIPPING BOSTON

13:00-13:45

FLIP THIS HOUSE

13:45-14:20

TINY HOUSE NATION

14:20-15:00

YOU CAN'T TURN THAT...

15:00-15:45

HOARDERS

15:45-16:30

HOUSE DOCTOR

16:30-17:15

MAN VS. CHILD:CHEF SHOWDOWN

17:15-18:15

FLIP THIS HOUSE

18:15-19:00

STORAGE WARS

19:00-19:40

PAWN STARS

19:40-20:20

FORGED IN FIRE

20:20-21:00

HOARDERS

21:00-21:40

ANCIENT ALIENS

21:40-22:30

ANCIENT ALIENS

22:30-23:20

26 TO LIFE

23:20-00:10

KASABADAKİ ÖLÜ 2

01:35-03:07

TEHLİKELİ TÜR

03:15-04:56

ÇITIR KAÇAK TEHLİKELİ

05:00-06:31

CEHENNEM SİLAHI 3

06:35-08:26

ŞANGAYLI KOVBOY

08:40-10:24

WILLOW

10:30-12:29

GÜNEŞ YANIĞI 2

12:40-15:05

ROBOCOP 2

15:20-17:10

TÜRBÜLANS

17:25-19:02

TEHLİKENİN İÇİNDE

19:20-20:44

CEHENNEM SİLAHI 4

21:05-23:07

KOPUŞ

23:30-00:55

LEGENDS OF TOMORROW S1 B10

00:00-00:41

THE FLASH S5 B11

01:00-02:00

MANIFEST Season 1 EP 12

02:00-03:00

MARVEL'S RUNAWAYS S1 B10

03:00-03:46

CASTLE ROCK S1 B8

04:00-04:48

LEGENDS OF TOMORROW S1 B10

05:00-05:41

MARVEL'S RUNAWAYS S1 B10

06:00-06:46

BLACK LIGHTNING S2 B9

07:00-07:41

CASTLE ROCK S1 B8

08:00-08:48

LEGENDS OF TOMORROW S1 B10

09:00-09:41

MARVEL'S RUNAWAYS S1 B10

10:00-10:46

ROSWELL, NEW MEXICO S1 B1

11:00-11:40

BLACK LIGHTNING S2 B9

12:00-12:41

CASTLE ROCK S1 B8

13:00-13:48

LEGENDS OF TOMORROW S1 B10

14:00-14:41

MARVEL'S RUNAWAYS S1 B10

15:00-15:46

BLACK LIGHTNING S2 B9

16:00-16:41

ROSWELL, NEW MEXICO S1 B1

17:00-17:40

CASTLE ROCK S1 B8

18:00-18:48

LEGENDS OF TOMORROW S1 B11

19:00-19:40

MARVEL’S RUNAWAYS S2 B1

20:00-21:00

BLACK LIGHTNING SEASON 2 EP 10

21:00-22:00

ROSWELL, NEW MEXICO S1 B

22:00-23:00

CASTLE ROCK S1 B9

23:00-23:43

7 Gün 24 Saat Online Yayın Akışı

Türk televizyon kanallarında artık dünya standartlarında kalitede diziler, spor programları, talk showlar ve daha pek çok farklı yayın yapılabiliyor. Yayınlanan programların tamamı tüm Türkiye'yi ekranları başına toplarken, her yaştan insanı tek bir çatı altında toplayabilmeyi başarıyor. İnsanlar onlarca farklı kanalda yayınlanan ve takip ettikleri sayısız programı ise TV Yayın Akışı sayfamızdan takip ediyor. Uzun yıllardır aynı olduğunuz tüm programların en güncel yayın akışlarını ana sayfamız üzerinden takip edebiliyorsunuz. Mobil uyumlu bir hizmet verdiğimiz için de günün herhangi bir saatinde nerede olursanız olun internete erişebildiğiniz her noktadan favori kanallarınızın favori yayınlarının akışlarına pratik bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.

Türk televizyon kanallarında artık dünya standartlarında kalitede diziler, spor programları, talk showlar ve daha pek çok farklı yayın yapılabiliyor. Yayınlanan programların tamamı tüm Türkiye'yi ekranları başına toplarken, her yaştan insanı tek bir çatı altında toplayabilmeyi başarıyor. İnsanlar onlarca farklı kanalda yayınlanan ve takip ettikleri sayısız programı ise TV Yayın Akışı sayfamızdan takip ediyor. Uzun yıllardır aynı olduğunuz tüm programların en güncel yayın akışlarını ana sayfamız üzerinden takip edebiliyorsunuz. Mobil uyumlu bir hizmet verdiğimiz için de günün herhangi bir saatinde nerede olursanız olun internete erişebildiğiniz her noktadan favori kanallarınızın favori yayınlarının akışlarına pratik bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.

Türk televizyon kanallarında artık dünya standartlarında kalitede diziler, spor programları, talk showlar ve daha pek çok farklı yayın yapılabiliyor. Yayınlanan programların tamamı tüm Türkiye'yi ekranları başına toplarken, her yaştan insanı tek bir çatı altında toplayabilmeyi başarıyor. İnsanlar onlarca farklı kanalda yayınlanan ve takip ettikleri sayısız programı ise TV Yayın Akışı sayfamızdan takip ediyor. Uzun yıllardır aynı olduğunuz tüm programların en güncel yayın akışlarını ana sayfamız üzerinden takip edebiliyorsunuz. Mobil uyumlu bir hizmet verdiğimiz için de günün herhangi bir saatinde nerede olursanız olun internete erişebildiğiniz her noktadan favori kanallarınızın favori yayınlarının akışlarına pratik bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.

Devamını Oku