TV'de Bugün - Televizyonda Bu Akşam Neler Var

12 Kasım 2019 - Salı günü ve akşamı için yayında olacak programlar burada. Televizyonda bugün neler yayınlanacak, bu akşam ne izleyebilirsiniz hepsi bu sayfada. Listeyi en çok izlenen tv kanallarına göre sıraladık.

00:0000:3001:0001:3002:0002:3003:0003:3004:0004:3005:0005:3006:0006:3007:0007:3008:0008:3009:0009:3010:0010:3011:0011:3012:0012:3013:0013:3014:0014:3015:0015:3016:0016:3017:0017:3018:0018:3019:0019:3020:0020:3021:0021:3022:0022:3023:0023:30

AFİLİ AŞK

00:15-03:00

GELİNİM MUTFAKTA

03:00-05:15

AKASYA DURAĞI

05:15-06:15

HAYAT SAĞLIKLI GÜZEL

06:15-07:30

BALÇİÇEK İLE DR. CANKURTARAN

07:30-09:00

NELER OLUYOR HAYATTA

09:00-11:00

MÜGE VE GÜLŞEN'LE 2.SAYFA

11:00-13:00

GELİNİM MUTFAKTA

13:00-16:00

YARALI KUŞLAR

16:00-17:00

ARKA SOKAKLAR

17:00-19:00

BUKET AYDIN'LA KANAL D HABER

19:00-20:00

KRAL ARTHUR: KILIÇ EFSANESİ

20:00-22:30

HERKÜL: EFSANE BAŞLIYOR

22:30-00:15

ÖZGÜRLÜK SAVAŞÇISI

00:15-02:30

AŞK AĞLATIR

02:30-04:45

KUAFÖRÜM SENSİN

04:45-06:00

KUAFÖRÜM SENSİN

06:00-08:00

KENDİNE İYİ BAK

08:00-09:30

ZAHİDE YETİŞ'LE

09:30-12:30

KUAFÖRÜM SENSİN

12:30-16:00

KUZEY YILDIZI ''İLK AŞK''

16:00-18:45

SHOW TV ANA HABER

18:45-20:00

SALAKO

20:00-21:45

41 GÜN

21:45-23:45

41 GÜN

23:45-01:30

KAÇIŞ PLANI 2

01:30-03:30

SEVDİM SENİ BİR KERE / TKR

03:30-04:30

UFAK TEFEK CİNAYETLER / TKR

04:30-05:40

KİRALIK AŞK / TKR

05:40-07:00

MESUT YAR İLE BUGÜN

07:00-09:30

SEVDİM SENİ BİR KERE / TKR

09:30-10:45

ÇOCUK / TKR

10:45-13:30

GERÇEĞİN PEŞİNDE

13:30-16:30

EN GÜZEL BÖLÜM

16:30-16:45

SEVDİM SENİ BİR KERE / 47

16:45-18:45

STAR HABER

18:45-20:00

ÇOCUK / 9

20:00-00:15

FATİH SAVAŞ İLE SOHBET GECESİ

00:15-01:15

TEMİZLİK BENİM İŞİM - TEKRAR

01:15-03:00

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA-TEKRAR

03:00-04:45

ŞEVKAT YERİMDAR - TEKRAR

04:45-06:00

KADIN - TEKRAR

06:00-07:15

İSMAİL KÜÇÜKKAYA İLE...

07:15-10:00

ÇAĞLA İLE YENİ BİR GÜN

10:00-12:15

HER YERDE SEN - TEKRAR

12:15-13:45

TEMİZLİK BENİM İŞİM

13:45-16:00

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA

16:00-19:00

FATİH PORTAKAL İLE...

19:00-20:00

KADIN

20:00-00:15

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA

00:20-03:20

KANATSIZ KUŞLAR

03:20-05:40

KARA PARA AŞK

05:40-08:00

KAHVALTI HABERLERİ

08:00-10:00

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT

10:00-13:00

ATV GÜN ORTASI BÜLTENİ

13:00-14:00

BENİ BIRAKMA

14:00-16:20

ESRA EROL'DA

16:20-19:00

ATV ANA HABER BÜLTENİ

19:00-20:00

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ

20:00-23:45

HERCAİ

23:45-02:45

SEDA SAYAN İLE YEMEKTEYİZ

00:15-02:30

GEL KONUŞALIM

02:30-05:30

OYNAT BAKALIM

05:30-07:00

8'DE SAĞLIK

07:00-08:00

8'DE BUGÜN

08:00-09:30

GEL KONUŞALIM

09:30-13:15

BUGÜN DÜĞÜNÜMÜZ VAR

13:15-14:30

SEDA SAYAN İLE YEMEKTEYİZ

14:30-16:00

SEDA SAYAN İLE YEMEKTEYİZ

16:00-20:00

MASTERCHEF TÜRKİYE

20:00-00:15

ŞAMPİYON

02:05-04:25

AİLELER YARIŞIYOR

04:25-05:58

SEKSENLER

06:00-07:05

İNCİR AĞACI

07:05-08:15

KALK GİDELİM

08:15-11:35

1'DE BUGÜN

11:35-11:45

İMPARATORİÇE Kİ

11:45-13:00

AİLELER YARIŞIYOR

13:00-15:00

1'DE BUGÜN

15:00-15:10

İNCİR AĞACI

15:10-17:00

SEKSENLER

17:00-19:00

ANA HABER

19:00-19:55

ELİMİ BIRAKMA

20:00-00:15

KELİME OYUNU

01:00-02:10

KANIT

02:10-03:30

ÇOK GEZENTİ

03:30-04:30

YALAN DÜNYA

04:30-06:00

ŞÖHRETİN BEDELİ

06:00-07:00

GEÇMİŞİN GÖLGESİNDE

07:00-08:30

ÇOCUKLAR DUYMASIN

08:30-10:30

YAPRAK DÖKÜMÜ

10:30-14:00

DERYA BAYKAL'LA GÜLÜMSE

14:00-16:30

KÜÇÜK AĞA

16:30-19:00

KELİME OYUNU

19:00-19:45

KELİME OYUNU

19:45-21:00

YALAN DÜNYA

21:00-23:30

KANIT

23:30-01:00

ÖDEŞME ZAMANI

01:30-03:00

SAKARYA FIRAT

03:00-04:30

SÖYLEMEZSEM OLMAZ [TEKRAR]

04:30-05:15

KURAN-I KERİM CÜZ

05:15-06:00

ÖDEŞME ZAMANI

06:00-07:45

BEYAZ ANA HABER [TEKRAR]

07:45-08:40

SÖYLEMEZSEM OLMAZ [ÖZET]

08:40-09:00

SÖYLEMEZSEM OLMAZ [CANLI]

09:00-11:15

HAYATTA HER ŞEY VAR - CANLI

11:15-13:15

ZENGİN KIZ FAKİR OĞLAN

13:15-16:00

SAKARYA FIRAT

16:00-18:30

BEYAZ ANA HABER [CANLI]

18:30-19:30

ÖZGÜRLÜK GÜNÜ

19:30-21:15

ÖZGÜRLÜK GÜNÜ

21:15-23:30

HER AÇIDAN [CANLI]

23:30-01:00

CANIM AİLEM

01:30-03:30

KERTENKELE

03:30-05:45

ZERDA

05:45-07:30

GÖNÜLÇELEN

07:30-09:30

ALEMİN KIRALI

09:30-11:30

BEZ BEBEK

11:30-13:30

SELENA

13:30-15:30

BENİM ANNEM BİR MELEK

15:30-17:30

BEZ BEBEK

17:30-19:30

SELENA

19:30-21:30

ADANALI

21:30-23:25

SILA

23:25-01:30

ÖTV

01:15-01:30

KICK BOKS

01:30-03:00

PATİ'NİN HİKAYESİ

03:00-04:00

OYNAT BAKALIM

04:00-05:30

GÜLE GÜLE OTURUN

05:30-07:00

LIFE STYLE

07:00-08:00

KIZIM

08:00-11:30

SEDA SAYAN İLE YEMEKTEYİZ

11:30-14:30

GEL KONUŞALIM

14:30-16:30

OYNAT BAKALIM

16:30-17:30

PARA BENDE

17:30-18:30

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR

18:30-20:30

WORLD ARMWRESTLING

20:30-21:30

AMERİKAN GÜREŞİ

21:30-23:00

MUAY THAI LION FIGHT 37

23:00-01:15

ADVENTURE TIME

00:10-00:35

ADVENTURE TIME

00:35-01:00

GUMBALL

01:00-01:25

GUMBALL

01:25-01:50

SÜREKLİ DİZİ

01:50-02:15

SÜREKLİ DİZİ

02:15-02:40

UNCLE GRANDPA

02:40-03:05

KRAL ŞAKİR

03:05-03:30

KRAL ŞAKİR

03:30-03:55

KRAL ŞAKİR

03:55-04:20

KRAL ŞAKİR

04:20-04:45

KRAL ŞAKİR

04:45-05:10

KRAL ŞAKİR

05:10-05:35

KRAL ŞAKİR

05:35-06:00

KRAL ŞAKİR

06:00-06:25

KRAL ŞAKİR

06:25-07:00

YENİ SEVİMLİ KAHRAMANLAR

07:00-07:30

YENİ SEVİMLİ KAHRAMANLAR

07:30-08:00

BEN 10

08:00-08:30

BEN 10

08:30-09:00

TOM VE JERRY ŞOV - YENİ BÖLÜM

09:00-09:30

TOM VE JERRY ŞOV

09:30-10:00

KRAL ŞAKİR

10:00-10:30

KRAL ŞAKİR

10:30-11:00

BAKUGAN : BATTLE PLANET

11:00-11:30

GRIZZY VE LEMMINGLER

11:30-12:00

CARTOONITO KUŞAĞI

12:00-12:30

CARTOONITO KUŞAĞI

12:30-13:00

CARTOONITO KUŞAĞI

13:00-13:30

CARTOONITO KUŞAĞI

13:30-14:00

CARTOONITO KUŞAĞI

14:00-14:30

CARTOONITO KUŞAĞI

14:30-15:00

CARTOONITO KUŞAĞI

15:00-15:30

WINX CLUB

15:30-16:00

GUMBALL

16:00-16:30

TEEN TITANS GO! – YENİ BÖLÜM

16:30-17:00

TEEN TITANS GO!

17:00-17:30

KAPTAN TSUBASA:RÜYA TAKIMI

17:30-18:00

YENİLER KUŞAĞI – ELMA VE SOĞAN

18:00-18:30

KRAL ŞAKİR

18:30-19:00

KRAL ŞAKİR

19:00-19:30

TOM VE JERRY ŞOV - YENİ BÖLÜM

19:30-20:00

TOM VE JERRY ŞOV

20:00-20:25

KAFADAR AYILAR - YENİ BÖLÜM

20:25-20:50

KAFADAR AYILAR

20:50-21:15

KAPTAN TSUBASA:RÜYA TAKIMI

21:15-21:40

YENİLER KUŞAĞI – ELMA VE SOĞAN

21:40-22:05

CRAIG'İN KRALLIĞI

22:05-22:30

CRAIG'İN KRALLIĞI

22:30-22:55

TEEN TITANS GO! – YENİ BÖLÜM

22:55-23:20

TEEN TITANS GO!

23:20-23:45

KRAL ŞAKİR

23:45-00:10

BÜYÜK İHANET

00:30-01:00

BÜYÜK İHANET

01:00-01:25

ÖLÜMÜN BİN TÜRLÜ HALİ

01:25-01:50

ÖLÜMÜN BİN TÜRLÜ HALİ

01:50-02:15

HAYAT ÇİZGİSİ

02:15-03:00

KASABADA CİNAYET

03:00-03:45

BU NASIL OTEL!

03:45-04:30

HAYALİMDEKİ EV

04:30-05:15

RÜYA GİBİ EVLER

05:15-05:35

RÜYA GİBİ EVLER

05:35-06:00

EMLAK AVCILARI

06:00-06:30

UFAK TEFEK EVLER

06:30-07:00

ACEMİ USTALAR

07:00-07:30

ACEMİ USTALAR

07:30-08:00

BU NASIL OTEL!

08:00-09:00

HAYALİMDEKİ EV

09:00-10:00

ŞİFACI

10:00-11:00

PASTA SAVAŞLARI

11:00-12:00

GELİNLİĞE EVET DE

12:00-12:30

GELİNLİĞE EVET DE

12:30-13:00

AĞIR YAŞAMLAR

13:00-14:00

AĞIR YAŞAMLAR

14:00-15:00

HAYAT ÇİZGİSİ

15:00-16:00

İHTİŞAMLI DÜĞÜNÜM

16:00-17:00

HAYALİMDEKİ EV

17:00-18:00

SU GİBİ EVLER

18:00-19:00

UFAK TEFEK EVLER

19:00-19:30

EMLAK AVCILARI

19:30-20:00

EMLAK AVCILARI

20:00-20:30

ACEMİ USTALAR

20:30-21:00

ACEMİ USTALAR

21:00-21:30

YİYECEK FABRİKASI

21:30-22:00

YİYECEK FABRİKASI

22:00-22:30

TEMİZLİK AVCİLARİ

22:30-23:30

ÖLDÜREN AŞK

23:30-00:30

TV FİLMİ

00:00-06:30

KANAL 7 DE SABAH

06:30-07:45

DİZİ 'İKİ YABANCI'

07:45-09:00

TV FİLMİ 'TESELLİ'

09:00-10:45

DİZİ 'İKİMİZİN YERİNE' [T]

10:45-12:30

DİZİ 'BIÇAK SIRTI' [T]

12:30-14:30

DİZİ 'YEMİN' [T]

14:30-16:10

DİZİ 'İKİMİZİN YERİNE'

16:10-18:00

KANAL 7 HABER SAATİ

18:00-19:00

DİZİ 'YEMİN' ÖZET

19:00-20:00

DİZİ 'YEMİN'

20:00-21:30

DİZİ 'BIÇAK SIRTI'

21:30-23:20

DİZİ 'DELİ DİVANE'

23:20-00:00

GECE HABERLERİ

01:00-01:15

TARAFSIZ BÖLGE [T]

01:15-04:00

GECE HABERLERİ

04:00-06:00

GÜNE MERHABA

06:00-08:30

A'DAN Z'YE

08:30-10:00

10'DAN SONRASI

10:00-11:40

SPOR

11:40-12:00

BUGÜN

12:00-12:40

EKONOMİ

12:40-12:50

HAVA DURUMU

12:50-13:00

BUGÜN

13:00-14:40

HAVA DURUMU

14:40-15:00

GÜNLÜK

15:00-15:30

EKONOMİ

15:30-15:50

HAVA DURUMU

15:50-16:00

GÜNLÜK

16:00-16:35

HER ŞEYDEN ÖNCE

16:35-17:00

GÜNLÜK

17:00-17:25

GÜNÜN EKONOMİSİ

17:25-17:40

SPOR

17:40-18:00

HABER

18:00-19:00

ANA HABER

19:00-21:00

AKIL ÇEMBERİ

21:00-00:00

SPOR ARTI

01:00-01:55

2019 FIFA 17 YAŞ ALTI DÜNYA...

01:55-02:45

SÜPER LİG ÖZETLER

02:45-03:00

2019 FIFA 17 YAŞ ALTI DÜNYA...

03:00-04:00

90'DAN SONRA

04:00-05:30

İNGİLTERE PREMİER LİG ÖZETLER

05:30-06:00

ALMANYA BUNDESLİGA ÖZETLER

06:00-06:20

SÜPER LİG ÖZETLER

06:20-06:55

İLK BASKI

07:00-08:50

İŞİTME ENGELLİLER SPOR BÜLTENİ

09:00-09:15

SÜPER LİG ÖZETLER

09:15-09:50

SPOR BÜLTENİ

10:00-10:55

SPOR MANŞET

11:00-12:15

BUNDESLİGA

12:15-13:00

SPOR BÜLTENİ

13:00-13:30

SÜPER LİG ÖZETLER

13:30-14:00

SPOR STÜDYOSU

14:00-15:20

2019 FIFA 17 YAŞ ALTI DÜNYA...

15:20-15:30

SPOR BÜLTENİ

15:30-16:00

GÜNDEM FUTBOL

16:00-17:05

AVRUPA YOLUNDA

17:05-17:30

SPOR AKŞAMI

17:30-18:05

SÜPER LİG GOLLER

18:05-18:15

İNGİLTERE PREMİER LİG GOLLER

18:15-18:30

SPOR MERKEZİ

18:30-19:30

HEDEF SÜPER LİG

19:30-21:00

AKTÜEL FUTBOL

21:00-23:00

ALMANYA'DAN FUTBOL

23:00-00:30

FENERBAHÇE - KASIMPAŞA

00:00-01:45

TAM SAHA PRESS TEKRAR

01:45-02:45

OVERTIME

02:45-03:45

14/16 TEKRAR

03:45-05:15

MAÇ SAATİ

05:15-06:30

SEZON GOLLERİ

06:30-08:00

FENERBAHÇE OPET-BEYLİKDÜZÜ V.

08:00-09:00

TARAFTARIN EN İYİSİ

09:00-09:30

GÜNAYDIN FENERBAHÇE CANLI

09:30-10:30

40+

10:30-11:00

FENERBAHÇE BEKO - BEŞİKTAŞ S.S

11:00-12:30

TAM SAHA PRESS TEKRAR

12:30-13:30

İŞ'TE FENER

13:30-14:00

14/16 CANLI

14:00-16:00

FENERBAHÇE ÖZNUR KABLO-BOTAŞ

16:00-17:30

YILDIZ TAKIMI

17:30-18:00

FENERBAHÇE OPET - BEYLİKDÜZÜ V

18:00-18:55

TOP TEN

18:55-19:07

ANA HABER CANLI

19:07-19:30

40+

19:30-20:00

AVRUPADAN FUTBOL

20:00-20:30

PERSPEKTİF

20:30-21:00

2F1B

21:00-22:00

FENERBAHÇE - KASIMPAŞA

22:00-00:00

GECE AJANSI

00:00-02:00

A HABER GECE

02:00-04:00

AJANS YENİ GÜN

04:00-06:00

SABAH AJANSI

06:00-09:45

EKONOMİ BÜLTENİ

09:45-10:00

A HABER'DE BUGÜN

10:00-11:45

SPOR BÜLTENİ

11:45-12:00

A HABER'DE BUGÜN

12:00-13:00

AJANS

13:00-14:45

SPOR BÜLTENİ

14:45-15:00

AJANS BUGÜN

15:00-17:45

EKONOMİ RAPORU

17:45-18:00

AKŞAM AJANSI

18:00-18:45

SPOR BÜLTENİ

18:45-19:00

AKŞAM AJANSI

19:00-21:00

ARKA PLAN

21:00-23:00

GECE AJANSI

23:00-00:00

LİMON İLE ZEYTİN

00:00-00:10

HAYRİ CANAVARGİL

00:10-00:35

BOYSTER

00:35-01:00

HAYRİ CANAVARGİL

01:00-01:25

HAYRİ CANAVARGİL

01:25-01:50

LİMON VE ZEYTİN

01:50-02:00

LİMON VE ZEYTİN

02:00-02:10

HAYRİ CANAVARGİL

02:10-02:30

BOYSTER

02:30-03:00

LİMON VE ZEYTİN

03:00-03:10

HAYRİ CANAVARGİL

03:10-03:35

BOYSTER

03:35-03:55

BOYSTER

03:55-04:20

BOYSTER

04:20-04:45

BOYSTER

04:45-05:10

BOYSTER

05:10-05:35

BOYSTER

05:35-06:00

LABORATUVAR FARELERİ

06:00-06:30

MICKEY'NİN KULÜP EVİ

06:30-07:00

MICKEY VE ÇILGIN YARIŞÇILAR

07:00-07:30

PİJAMASKELİLER

07:30-08:00

GIGANTOSAURUS

08:00-08:30

FANCY NANCY CLANCY

08:30-09:00

RAPUNZEL KARMAKARIŞIK...

09:00-09:30

LİMON İLE ZEYTİN

09:30-09:37

LİMON İLE ZEYTİN

09:37-09:45

LİMON İLE ZEYTİN

09:45-10:00

PİJAMASKELİLER

10:00-10:30

BINGO VE ROLI'NİN MACERALARI

10:30-11:00

GIGANTOSAURUS

11:00-11:30

GREENLERİN BÜYÜKŞEHİR...

11:30-12:00

MARVEL'S SPIDER-MAN

12:00-12:30

BINGO VE ROLI'NİN MACERALARI

12:30-13:00

BINGO VE ROLI'NİN MACERALARI

13:00-13:30

FURİKİ

13:30-14:00

MUCİZE

14:00-14:30

MUCİZE

14:30-15:00

MILO VE HEP TERS GİDEN İŞLERİ

15:00-15:30

FİNEAS VE FÖRB

15:30-15:45

FİNEAS VE FÖRB

15:45-16:15

FİNEAS VE FÖRB

16:15-16:45

ESRARENGİZ KASABA

16:45-17:15

ESRARENGİZ KASABA

17:15-17:45

GREENLERİN BÜYÜKŞEHİR...

17:45-18:15

GREENLERİN BÜYÜKŞEHİR...

18:15-18:45

MUCİZE

18:45-19:15

MUCİZE

19:15-19:45

SOY LUNA S2

19:45-20:45

GREENLERİN BÜYÜKŞEHİR...

20:45-21:15

GREENLERİN BÜYÜKŞEHİR...

21:15-21:45

GREENLERİN BÜYÜKŞEHİR...

21:45-22:10

ESRARENGİZ KASABA

22:10-22:35

ESRARENGİZ KASABA

22:35-23:00

FİNEAS VE FÖRB

23:00-23:30

MUHTEŞEM ÖRÜMCEK-ADAM

23:30-00:00

AYRINTILAR

00:00-01:00

GÜNÜN ARDINDAN

01:00-02:00

HALK TV

02:00-03:00

HALK TV

03:00-04:00

HALK TV

04:00-05:00

HALK TV

05:00-06:00

HALK TV

06:00-07:00

HALK UYANIYOR

07:00-08:00

AYRINTILAR [ENVER AYSEVER]

08:00-09:45

İYİ PARTİ GRUP TOPLANTISI

09:45-11:00

MEDYA MAHALLESİ AYŞENUR ARSLAN

11:00-13:00

HABER MASASI EZGİ YEŞİLTEPE

13:00-13:30

CHP GRUP TOPLANTISI

13:30-14:00

HABER MASASI ATA ARSLAN

14:00-15:00

HABER MASASI ATA ARSLAN

15:00-16:00

GÜNÜN RAPORU FATİH ERTÜRK

16:00-17:40

PİYASALAR KAPANIRKEN

17:40-18:00

HALK ANA HABER

18:00-21:00

GÜNDEM ANKARA [YAŞAR OKUYAN]

21:00-23:00

AYRINTILAR

23:00-23:59

FUTBOLİYE

00:00-01:21

GULSAH

01:24-02:58

GDO. KARAKEDİ

03:01-04:34

KANALİZASYON

04:37-06:28

FUTBOLİYE

06:57-08:18

GULSAH

08:25-09:59

ALLAH ALLAH

10:12-11:27

DERMAN

11:39-13:06

AFİFE JALE

13:17-14:57

ALMANYA ACI VATAN

15:09-16:32

GDO. KARAKEDİ

16:44-18:17

KANALİZASYON

18:27-20:18

GÜVERCİN

20:33-21:46

NEFES

22:00-00:03

GECE BÜLTENİ

00:00-00:45

HABER BÜLTENİ

01:00-01:25

GECE GÜNDÜZ

01:30-01:50

HABER BÜLTENİ

02:00-02:15

METE ÇUBUKÇU İLE PASAPORT

02:15-02:55

HABER BÜLTENİ

03:00-03:15

PREMİER LEAGUE MAÇ ÖZETLERİ

03:20-03:50

HABER BÜLTENİ

04:00-04:25

DÜNYANIN HABERİ

04:30-04:50

HABER BÜLTENİ

05:00-05:10

YAŞASIN HAYAT

05:15-05:50

GÜNE BAŞLARKEN

06:00-06:40

SPOR

06:40-06:50

GÜNE BAŞLARKEN

07:00-07:35

SPOR

07:35-07:45

GÜNE BAŞLARKEN

08:00-08:50

HABER MERKEZİ

09:00-09:25

NTV EKONOMİ GERİ SAYIM

09:25-09:55

HABER MERKEZİ

10:00-10:35

SPOR

10:35-10:45

HABER MERKEZİ

11:00-11:30

SPOR

11:30-11:40

HABER MERKEZİ

12:00-12:20

SPOR

12:20-12:30

NTV EKONOMİ PİYASA EKRANI

12:30-12:45

ÖĞLE BÜLTENİ

13:00-13:50

ÖĞLE BÜLTENİ

14:00-14:20

SPOR

14:20-14:30

FİNANS KAFE

14:30-14:50

ÖĞLE BÜLTENİ

15:00-15:15

SPOR

15:15-15:25

NTV'YE SORUN

15:25-15:45

GÜNÜN İÇİNDEN

16:00-16:25

SPOR

16:25-16:35

DÜNYANIN HABERİ

16:35-16:50

GÜNÜN İÇİNDEN

17:00-17:30

GECE GÜNDÜZ

17:30-17:45

GÜNÜN İÇİNDEN

18:00-18:35

SPOR

18:35-18:45

AKŞAM HABERLERİ

19:00-19:15

SPORUN NOT DEFTERİ

19:15-19:45

ANA HABER

20:00-20:50

SİYASİ İŞLER

21:00-22:55

GECE BÜLTENİ

23:00-23:50

BİZ İKİMİZ

00:10-00:35

SU ELÇİLERİ

00:35-01:00

HAPŞU

01:00-01:25

MAYSA VE BULUT

01:25-01:50

ARI MAYA

01:50-02:15

MUTLU OYUNCAK DÜKKANI

02:15-02:40

NASREDDİN HOCA ZAMAN YOLCUSU

02:40-03:05

AKILLI TAVŞAN MOMO

03:05-03:30

CANIM KARDEŞİM

03:30-03:55

NAM NAM

03:55-04:20

CİCİKİ

04:20-04:45

EGE İLE GAGA

04:45-05:10

HEİDİ

05:10-05:35

KUZUCUK[DİYALOGLU]

05:35-06:00

KUZUCUK

06:00-06:15

MUTLU OYUNCAK DÜKKANI

06:15-06:27

BİZ İKİMİZ

06:55-07:20

ARI MAYA

07:20-07:45

NİLOYA

07:45-08:00

SU ELÇİLERİ

08:00-08:10

CANIM KARDEŞİM

08:10-08:35

KUZUCUK[DİYALOGLU]

08:35-09:00

MUTLU OYUNCAK DÜKKANI

09:00-09:25

KARE

09:25-09:50

HAPŞU

09:50-10:15

ELİF'İN DÜŞLERİ

10:15-10:40

CİCİKİ

10:40-11:05

ARI MAYA

11:05-11:30

AKILLI TAVŞAN MOMO

11:30-11:55

EGE İLE GAGA

11:55-12:20

HEİDİ

12:20-12:45

İBİ

12:45-13:10

ASLAN

13:10-13:35

KARE

13:35-14:00

ELİF VE ARKADAŞLARI

14:00-14:25

YILKI ATI [DORU]

14:25-14:50

BULMACA KULESİ

14:50-15:15

PIRIL

15:15-15:30

MAYSA VE BULUT

15:30-15:55

RAFADAN TAYFA

15:55-16:20

NASREDDİN HOCA ZAMAN YOLCUSU

16:20-16:35

İBİ

16:35-17:00

EGE İLE GAGA

17:00-17:15

OZİ

17:15-17:25

BULMACA KULESİ

17:25-17:50

ASLAN

17:50-18:15

EMİRAY

18:15-18:30

SÜRPRİZ KUTUSU

18:30-18:55

RAFADAN TAYFA

18:55-19:20

ÇATLAK YUMURTALAR

19:20-19:35

NASREDDİN HOCA ZAMAN YOLCUSU

19:35-20:00

DİNOZOR MAKİNELER

20:00-20:25

VİKİNGLER

20:25-20:50

SU ELÇİLERİ

20:50-21:05

PIRIL

21:05-21:20

ÇILGIN ORMAN

21:20-21:30

KAF DAĞI MASALLARI

21:30-21:40

KUKLALI KÖŞK

21:40-21:55

ŞEF ROKA'NIN LEZZET DÜNYASI

21:55-22:05

KELOĞLAN

22:05-22:30

YILKI ATI [DORU]

22:30-22:55

ÇILGIN ORMAN

22:55-23:20

DİNOZOR MAKİNELER

23:20-23:45

KUKULİ

23:45-23:55

ELİF VE ARKADAŞLARI

23:55-00:10

BEN BİLİRİM

00:30-02:00

GEZMEK OLSUN [TEKRAR]

02:00-02:30

MAKSAT YARIŞMAK OLSUN [TEKRAR]

02:30-03:15

BEN BİLİRİM [TEKRAR]

03:15-04:45

SEKSENLER

04:45-08:30

AKLA TAKILANLAR [TEKRAR]

08:30-09:30

BEN ANNEYİM

09:30-10:00

EVDE YAP

10:00-10:30

SEKSENLER

10:30-13:00

AKLA TAKILANLAR

13:00-14:15

AKLA TAKILANLAR [TEKRAR]

14:15-15:30

GEZMEK OLSUN

15:30-16:00

YEMEK BAHANE

16:00-17:30

MAKSAT YARIŞMAK OLSUN

17:30-18:30

BEN BİLİRİM [TEKRAR]

18:30-20:00

BEN BİLİRİM

20:00-22:00

SEKSENLER

22:00-00:30

AH BİR NORMAL OLSAM

00:45-02:26

İTALYAN USULÜ AŞK

02:35-04:12

YERALTI CANAVARI 6

04:20-05:54

AKSİYON PARKI

06:00-07:20

PAPA FRANCESCO

07:31-09:01

BURADA VE ŞİMDİ

09:16-10:40

MUCİZELER PARKI

11:00-12:22

KYRA NEREDE?

12:40-14:13

NOSTALGIA

14:26-16:13

ÜÇ TANIDIK YABANCI

16:35-18:08

12 SAVAŞÇI

18:35-20:36

UĞUR BÖCEĞİ

21:00-22:26

STEPHANIE

22:50-00:11

PİJAMASKELİLER

00:00-00:30

ASLAN KORUYUCULAR

00:30-01:00

PRENSES SOFIA

01:00-01:25

GIGANTOSAURUS

01:30-02:00

PİJAMASKELİLER

02:00-02:25

PİJAMASKELİLER

02:25-02:50

PAPRİKA

02:50-03:00

ZOU

03:00-03:15

ZOU

03:15-03:30

HAYRİ CANAVARGİL

03:30-03:55

HAYRİ CANAVARGİL

03:55-04:20

PAPRİKA

04:20-04:30

PAPRİKA

04:30-04:40

ZOU

04:40-04:55

ZOU

04:55-05:10

ZOU

05:10-05:25

PAPRİKA

05:25-05:35

PAPRİKA

05:35-05:45

HAYRİ CANAVARGİL

05:45-06:00

HAYRİ CANAVARGİL

06:00-06:15

HAYRİ CANAVARGİL

06:15-06:30

HAYRİ CANAVARGİL

06:30-06:45

PİJAMASKELİLER

06:45-07:00

PİJAMASKELİLER

07:00-07:15

PİJAMASKELİLER

07:15-07:30

GIGANTOSAURUS

07:30-07:55

ASLAN KORUYUCULAR

08:00-08:30

MICKEY VE ÇILGIN YARIŞÇILAR

08:30-09:00

PİJAMASKELİLER

09:00-09:30

BLUEY

09:30-09:40

BLUEY

09:40-09:50

VAMPİRİNA

09:50-10:10

VAMPİRİNA

10:10-10:30

PRENSES ELENA

10:30-11:00

FANCY NANCY CLANCY

11:00-11:30

PİJAMASKELİLER

11:30-12:00

VAMPİRİNA

12:00-12:30

VAMPİRİNA

12:30-13:00

DOKTOR DOTİ

13:00-13:30

GIGANTOSAURUS

13:30-14:00

BINGO VE ROLİ'NİN MACERALARI

14:00-14:30

BINGO VE ROLİ'NİN MACERALARI

14:30-15:00

PİJAMASKELİLER

15:00-15:30

T.O.T.S.

15:30-16:00

MICKEY VE ÇILGIN YARIŞÇILAR

16:00-16:30

VAMPİRİNA

16:30-17:00

PRENSES ELENA

17:00-17:30

PRENSES SOFIA

17:30-18:00

T.O.T.S.

18:00-18:30

BLUEY

18:30-18:40

BLUEY

18:40-18:55

FANCY NANCY CLANCY

19:00-19:30

VAMPİRİNA

19:30-20:00

PİJAMASKELİLER

20:00-20:30

ASLAN KORUYUCULAR

20:30-21:00

PRENSES SOFIA

21:00-21:30

PRENSES ELENA

21:30-22:00

FANCY NANCY CLANCY

22:00-22:30

BLUEY

22:30-22:40

BLUEY

22:40-22:55

FANCY NANCY CLANCY

23:00-23:30

VAMPİRİNA

23:30-00:00

GS TV

00:00-01:00

GS TV

01:00-02:00

GS TV

02:00-03:00

GS TV

03:00-04:00

GS TV

04:00-05:00

GS TV

05:00-06:00

GS TV

06:00-07:00

GS TV

07:00-08:00

GS TV

08:00-09:00

GS TV

09:00-10:00

GS TV

10:00-11:00

GS TV

11:00-12:00

GS TV

12:00-13:00

GS TV

13:00-14:00

GS TV

14:00-15:00

GS TV

15:00-16:00

GS TV

16:00-17:00

GS TV

17:00-18:00

GS TV

18:00-19:00

GS TV

19:00-20:00

GS TV

20:00-21:00

GS TV

21:00-22:00

GS TV

22:00-23:00

GS TV

23:00-00:00

GÜN SONU

01:00-02:55

HABER 03

03:00-03:55

HABER 04

04:00-04:30

DOĞADAKİ İNSAN

04:30-04:55

HABER 05

05:00-05:55

TRT HABER'DE DÜN BUGÜN

06:00-09:30

EKONOMİ 7/24

09:30-09:55

SATIRBAŞI HABER.

10:00-10:40

DÜNYA GÜNDEMİ.

10:40-10:55

SATIRBAŞI HABER.

11:00-11:40

SPOR

11:40-11:55

SATIRBAŞI HABER.

12:00-12:40

İŞİTME ENGELLİLER HABER BÜLTEN

12:40-12:55

ÖĞLE ANA HABER

13:00-13:40

SPOR

13:40-13:55

ÖĞLE ANA HABER

14:00-14:55

GÜNÜN İÇİNDEN

15:00-15:40

MEMLEKETTEN HABER VAR.

15:40-15:55

GÜNÜN İÇİNDEN

16:00-16:55

GÜNÜN İÇİNDEN

17:00-17:55

SICAK HABER

18:00-18:50

SICAK HABER

19:00-19:50

ANA HABER 20

20:00-20:55

BİRİNCİ SAYFA

21:00-21:55

STRATEJİK ANALİZ

22:00-22:55

GECE BAKIŞI

23:00-00:55

ANARŞİ

01:10-02:43

BİZİM DANSIMIZ

02:51-04:39

SADIK BİR ADAM

05:51-07:03

KRISHA

07:11-08:28

VAY KAYNANAM VAY

08:35-10:11

NEDEN YARATICIYIZ?

10:25-11:50

UÇUŞ PLANI

12:05-13:36

ÖLÜMSÜZ

13:55-15:36

BEN KAYBOLMADAN ÖNCE

15:50-17:22

ORDINARY PEOPLE

17:40-19:39

HOLLYWOOD'DA RANDEVU

20:00-21:30

KIZ KARDEŞİM EVLENİYOR

21:50-23:15

MOVIEMAGAZINE

23:30-00:11

SIREN S2 B1

00:01-00:41

CHARMED S2 B5

01:00-01:40

WATCHMEN S1 B4

02:01-02:51

100, THE

03:01-03:41

THE MAGICIANS S2 B10

04:00-04:41

SIREN S2 B1

05:00-05:41

100, THE

06:01-06:41

BATWOMAN S1 B5

07:00-07:42

MARVEL’S RUNAWAYS S2 B10

08:00-08:42

SIREN S2 B1

09:00-09:41

100, THE

10:00-10:41

HIS DARK MATERIALS S1 B1

11:00-11:55

BATWOMAN S1 B5

12:00-12:42

MARVEL’S RUNAWAYS S2 B10

13:00-13:42

SIREN S2 B1

14:00-14:40

100, THE

15:00-15:41

BATWOMAN S1 B5

16:00-16:42

HIS DARK MATERIALS S1 B1

17:00-17:55

MARVEL’S RUNAWAYS S2 B10

18:01-18:43

SIREN S2 B2

19:00-19:41

100, THE

20:00-20:40

BATWOMAN S1 B6

21:00-21:41

HIS DARK MATERIALS S1 B2

22:01-22:51

THE MAGICIANS S2 B11

23:00-23:40

HABER BÜLTENİ

01:00-01:15

TÜRKİYE'NİN NABZI

01:15-03:00

HABER BÜLTENİ

03:00-03:15

SPOR SAATİ

03:15-05:00

HABER BÜLTENİ

05:00-06:00

GÜN BAŞLIYOR

06:00-08:45

PARA GÜNDEM

08:45-11:00

HABER BÜLTENİ

11:00-11:45

SPOR BÜLTENLERİ

11:45-12:00

GÜN ORTASI

12:00-12:45

EKONOMİDE GÖRÜNÜM

12:45-13:00

GÜN ORTASI

13:00-13:45

SPOR BÜLTENLERİ

13:45-14:00

GÜN ORTASI

14:00-15:00

HABERTÜRK MANŞET

15:00-15:45

EKONOMİDE GÖRÜNÜM

15:45-16:00

HABERTÜRK MANŞET

16:00-17:00

AKŞAM HABERLERİ

17:00-19:00

ANA HABER BÜLTENİ

19:00-20:00

AÇIK VE NET

20:00-21:00

TEKE TEK

21:00-23:00

HABERTÜRK GÜNDEM

23:00-01:00

JURASSIC WORLD

01:25-03:21

SİSLER ARDINDA

03:30-04:58

AVCI

05:06-07:01

TOMBIRUO

07:15-08:41

İNANILMAZ HULK

08:50-10:34

ŞANGAY ŞÖVALYELERİ

10:46-12:33

CENTİLMEN

12:45-14:22

CİNAYET ÇIKMAZI

14:35-16:04

SIKI DOSTLAR

16:20-17:45

KOPUŞ

18:05-19:18

UZUN SÜRÜCÜLER

19:35-21:10

KORKU KAYITLARI

21:31-22:55

TELDEKİ KUŞ

23:11-00:57

YILDIZLARLA BULUŞMA

00:45-01:30

SULAR ÇEKİLİNCE...

01:30-02:15

KABUSA DÖNEN YOLCULUKLAR

02:15-03:00

HAZEN AUDEL İLE KABİLE YAŞAMI

03:00-03:45

X JENERASYONU

03:45-04:30

OLAĞANÜSTÜ HURDA ARABALAR

04:30-05:15

KANUNSUZ ADA: DERLEMELER

05:15-06:00

SALGIN

06:00-06:50

AMELIA'YI ARAMAK

06:50-08:25

AHMAK BİLİMİ

08:25-08:47

AHMAK BİLİMİ

08:47-09:10

OLAĞANÜSTÜ ARABALAR

09:10-10:00

X JENERASYONU

10:00-10:50

HAZEN AUDEL İLE KABİLE YAŞAMI

10:50-11:45

SULAR ÇEKİLİNCE...

11:45-12:40

COSMOS: BİR UZAY SERÜVENİ

12:40-13:30

OLAĞANÜSTÜ ARABALAR

13:30-14:25

X JENERASYONU

14:25-15:20

AHMAK BİLİMİ

15:20-15:42

AHMAK BİLİMİ

15:42-16:10

HAZEN AUDEL İLE KABİLE YAŞAMI

16:10-17:05

OLAĞANÜSTÜ ARABALAR

17:05-18:00

X JENERASYONU

18:00-19:00

AHMAK BİLİMİ

19:00-19:22

AHMAK BİLİMİ

19:22-20:00

HAMBURG LİMAN GÜVENLİĞİ

20:00-21:00

YILDIZLARLA BULUŞMA

21:00-22:00

ZİHİN OYUNLARI DERLEMELER

22:00-23:00

KABUSA DÖNEN YOLCULUKLAR

23:00-23:50

GORDON RAMSAY İLE ROTA DIŞI

23:50-00:45

ASLI ŞAFAK'LA İŞİN ASLI

00:15-01:10

BLOOMBERG HT LIFE

01:10-02:05

GİRİŞİMCİLİK DÜNYASI

02:05-02:30

FİNANSAL TEKNOLOJİ

02:30-02:55

BLOOMBERG HT LİFE

02:55-03:45

GİRİŞİMCİLİK DÜNYASI

03:45-04:10

F STUDIO

04:10-04:35

TOP GEAR BEST OF 19.SEZON

04:35-05:40

ASLI ŞAFAK'LA İŞİN ASLI

05:40-06:30

İLK SÖZ

06:30-08:15

SABAH RAPORU

08:15-09:00

YATIRIM BÜLTENİ

09:00-09:45

PİYASA MASASI

09:45-10:15

YATIRIM KULÜBÜ

10:15-11:00

FOKUS

11:00-12:00

MADEN DÜNYASI

12:00-12:30

AİLE EKONOMİSİ

12:30-13:00

İŞ DÜNYASI

13:00-13:30

AKILLI TARIM

13:30-14:00

PİYASA HATTI

14:00-15:00

AKILLI PARA

15:00-16:00

FİNANS MERKEZİ

16:00-17:00

KAPANIŞA DOĞRU

17:00-17:45

GÜNDEN KALANLAR

17:45-19:00

ANA HABER BÜLTENİ

19:00-20:00

ASLI ŞAFAK'LA İŞİN ASLI

20:00-21:00

EKONOMİK GÖRÜNÜM

21:00-22:00

KÜRESEL PİYASALAR

22:00-23:10

FAKE OR FORTUNE

23:10-00:05

IL DIVO: A MUSİCAL AFFAIR J...

00:00-01:00

YABANCI SİNEMA : SONSUZLUK ...

01:00-02:50

FOTOĞRAFLAR

02:50-03:00

HAYAT SANAT

03:00-03:30

SİNEMA +

03:30-04:20

RANDEVU

04:20-04:30

ANJELİKA AKBAR İLE SESLER

05:00-05:30

TARİHİN RUHU

05:30-06:00

RESİM SEVİNCİ : BOB ROSS

06:00-06:30

HAYAT SANAT

06:30-07:00

GÜNSELİ KATO İLE MİYAKO'DAN...

07:00-08:00

BİR ZAMANLAR

08:00-08:30

SARAYIN LEZZETLERİ

08:30-09:00

TİYATRO DÜNYASI

09:00-09:30

BİZİM RESMİMİZ

09:30-10:00

GELENEĞİN KALP ATIŞLARI

10:00-10:50

YERYÜZLERİ

10:50-11:00

IL DIVO: A MUSİCAL AFFAIR J...

11:00-12:00

ESKİCİ

12:00-12:30

HAYAT SANAT

12:30-13:00

BİR OYUNDAN FAZLASI

13:00-13:30

NAKKAŞIN FIRÇASI

13:30-14:00

EVLİYA ÇELEBİ

14:00-14:30

ANADOLU ARKEOLOJİSİ

14:30-15:00

KOLEKSİYONER

15:00-15:30

MURAT BONCUK'LA ATÖLYE

15:30-16:00

TARİH SÖYLEŞİLERİ

16:00-17:00

MUASIR

17:00-17:30

SİNEMA DÜNYASI

17:30-18:00

HAYAT SANAT

18:00-18:30

DÜNYA MÜZİK GELENEKLERİ

18:30-18:45

MÜZELERİN YILDIZLARI

18:45-19:00

BİR RESİM BİR HİKAYE

19:00-19:30

TARİHİN RUHU

19:30-20:00

AGNETTA: ABBA VE SONRASI

20:00-21:00

YABANCI SİNEMA - COCO CHANE...

21:00-23:00

İHMAL EDİLEBİLİR NASİHATLER

23:00-00:00

9.SINIF NİNJA RANDY CUNNINGHAM

00:10-00:35

9.SINIF NİNJA RANDY CUNNINGHAM

00:35-01:00

BOYSTER

01:00-01:20

BOYSTER

01:20-01:45

UZAYLI KEDİ

01:45-02:10

UZAYLI KEDİ

02:10-02:30

9.SINIF NİNJA RANDY CUNNINGHAM

02:30-02:55

9.SINIF NİNJA RANDY CUNNINGHAM

02:55-03:20

BOYSTER

03:20-03:40

BOYSTER

03:40-04:05

UZAYLI KEDİ

04:05-04:30

UZAYLI KEDİ

04:30-04:50

9.SINIF NİNJA RANDY CUNNINGHAM

04:50-05:15

SÜPER GOLCÜLER

05:15-05:35

SÜPER GOLCÜLER

05:35-06:00

LABORATUVAR FARELERİ

06:00-06:25

LABORATUVAR FARELERİ

06:25-06:50

FİNEAS VE FÖRB

06:50-07:15

FİNEAS VE FÖRB

07:15-07:40

ESRARENGİZ KASABA

07:40-08:05

ESRARENGİZ KASABA

08:05-08:30

FİNEAS VE FÖRB

08:30-08:55

FİNEAS VE FÖRB

08:55-09:20

GREENLERİN BÜYÜKŞEHİR...

09:20-09:40

GREENLERİN BÜYÜKŞEHİR...

09:40-10:05

FİNEAS VE FÖRB

10:05-10:25

FİNEAS VE FÖRB

10:25-10:50

LABORATUVAR FARELERİ

10:50-11:10

LABORATUVAR FARELERİ

11:10-11:35

FİNEAS VE FÖRB

11:35-11:55

FİNEAS VE FÖRB

11:55-12:20

ESRARENGİZ KASABA

12:20-12:45

ESRARENGİZ KASABA

12:45-13:10

FİNEAS VE FÖRB

13:15-13:40

FİNEAS VE FÖRB

13:40-14:05

STAR KÖTÜ GÜÇLERE KARŞI

14:05-14:30

FİNEAS VE FÖRB

14:30-14:55

FİNEAS VE FÖRB

14:55-15:20

GREENLERİN BÜYÜKŞEHİR...

15:20-15:45

GREENLERİN BÜYÜKŞEHİR...

15:45-16:10

SÜPER GOLCÜLER

16:10-16:35

SÜPER GOLCÜLER

16:35-17:00

İLK 11

17:00-17:25

ÖRDEK HİKAYELERİ

17:25-17:50

FİNEAS VE FÖRB

17:50-18:15

FİNEAS VE FÖRB

18:15-18:40

SÜPER GOLCÜLER

18:40-19:05

LABORATUVAR FARELERİ

19:05-19:30

LABORATUVAR FARELERİ

19:30-19:55

İLK 11

20:00-20:25

ESRARENGİZ KASABA

20:25-20:50

FİNEAS VE FÖRB

20:50-21:15

FİNEAS VE FÖRB

21:15-21:40

ÖRDEK HİKAYELERİ

21:40-22:05

STAR KÖTÜ GÜÇLERE KARŞI

22:05-22:30

STAR KÖTÜ GÜÇLERE KARŞI

22:30-22:55

FURİKİ

23:00-23:25

DOSTUM, BU BENİM HAYALETİM

23:25-23:50

DOSTUM, BU BENİM HAYALETİM

23:50-00:10

Program bilgisi alınamadı

xx:xx - xx:xx

GÜNÜN MANŞETİ

00:00-01:00

24 PORTRE

01:00-02:00

AN VE ZAMAN

02:00-04:00

KAYIT DIŞI

04:00-06:00

24 PORTRE

06:00-07:00

ŞİMDİLERDE

07:00-07:50

HAVA DURUMU

07:50-08:00

HABER

08:00-08:50

ANALİZ SENTEZ

09:00-10:00

MODERATÖR

10:00-10:50

HAVA DURUMU

10:50-11:00

GÜNÜN MANŞETİ

11:00-12:00

MODERATÖR

12:00-12:35

KAHVE MOLASI

12:35-13:00

MODERATÖR

13:00-13:50

HAVA DURUMU

13:50-14:00

MODERATÖR

14:00-14:30

MODERATÖR

14:35-14:45

PİYASALAR AÇILIRKEN

14:45-15:00

MODERATÖR

15:00-16:50

HAVA DURUMU

16:50-17:00

MODERATÖR

17:00-18:00

AKŞAM HABERLERİ

18:00-19:50

HAVA DURUMU

19:50-20:00

HABER

20:00-22:00

MODERATÖR GECE

22:00-00:00

ALTIN PEŞİNDE

00:30-01:15

ÖLÜMCÜL AV

01:15-02:00

AVUSTRALYA KAMYONCULARI

02:00-02:55

TAMİRAT TADİLAT

02:55-03:45

AARON KAUFMAN İLE...

03:45-04:35

ALASKA: SON SINIR

04:35-05:30

NASIL YAPILMIŞ?

05:30-06:00

HURDA AVCILARI

06:00-06:45

AVUSTRALYA KAMYONCULARI

06:45-07:30

KIRSALDA YAŞAMAK ZOR

07:30-08:15

ALASKA: SON SINIR

08:15-09:00

NASIL YAPILMIŞ?

09:00-09:20

NASIL YAPILMIŞ?

09:20-09:45

AARON KAUFMAN İLE...

09:45-10:35

TAMİRAT TADİLAT

10:35-11:25

AVUSTRALYA KAMYONCULARI

11:25-12:15

ALASKA: SON SINIR

12:15-13:05

NASIL YAPILMIŞ?

13:05-13:30

NASIL YAPILMIŞ?

13:30-13:55

KIRSALDA YAŞAMAK ZOR

13:55-14:45

AVUSTRALYA KAMYONCULARI

14:45-15:35

AARON KAUFMAN İLE...

15:35-16:30

ALASKA: SON SINIR

16:30-17:25

HURDA AVCILARI

17:25-18:15

NASIL YAPILMIŞ?

18:15-18:40

NASIL YAPILMIŞ?

18:40-19:10

AVUSTRALYA KAMYONCULARI

19:10-20:05

KIRSALDA YAŞAMAK ZOR

20:05-21:00

BEAR GRYLLS İLE ADA MACERASI

21:00-21:55

BATAN KENTLER

21:55-22:50

TAMİRAT TADİLAT

22:50-23:45

AARON KAUFMAN İLE...

23:45-00:30

HEY GİDİ GÜNLER [KLİPLER]

00:15-01:00

LİSTESİZ

01:00-02:00

GÖKKUŞAĞI [KLİPLER]

02:00-03:00

30 DAKİKA

03:00-03:30

SES SADÂ

03:30-04:30

MÜZİK HAYATTIR

04:30-05:00

EZGİLER

05:00-06:00

NAĞMELER

06:00-07:00

SAZLI SÖZLÜ

07:20-08:00

SES SADÂ

08:00-09:00

GÜNAYDIN

09:00-10:00

ALBÜMLERDEN...

10:00-11:00

MÜZİK DÜNYASI

11:00-11:15

EN SEVİLEN 10

11:15-11:30

BALKAN MÜZİĞİ

11:30-12:00

MÜZİK HAYATTIR

12:00-12:30

30 DAKİKA

12:30-13:00

GÖKKUŞAĞI [KLİPLER]

13:00-14:00

FASL-I ANADOLU

14:00-14:30

TRT MÜZİK TAKSİ

14:30-15:00

KLİPARK

15:00-15:45

ASSOLİST

15:45-16:15

HEY GİDİ GÜNLER [KLİPLER]

16:15-17:00

LİSEDE MÜZİK

17:00-17:30

EN SEVİLEN 20

17:30-18:00

EZGİLER

18:00-19:00

NAĞMELER

19:00-20:00

GÖNÜL BAĞI

20:00-21:00

BESTEKAR

21:00-22:00

SEVGİYLE MUAZZEZ ERSOY

22:00-23:30

YAKITIMIZ MÜZİK

23:30-00:30

SPONGEBOB SQUAREPANTS

00:20-00:45

SPONGEBOB SQUAREPANTS

00:45-01:15

THE FAIRLY ODDPARENTS

01:15-01:45

THE FAIRLY ODDPARENTS

01:45-02:10

SCHOOL OF ROCK

02:10-02:30

SCHOOL OF ROCK

02:30-02:55

GAME SHAKERS

03:10-03:35

GAME SHAKERS

03:35-04:00

SÜNGER BOB KARE PANTOLON

04:00-04:20

SÜNGER BOB KARE PANTOLON

04:20-04:35

AİLEM BİR ACAYİP

04:35-05:00

AİLEM BİR ACAYİP

05:00-05:25

MÜZİK OKULU

05:25-05:50

MÜZİK OKULU

05:50-06:15

GAME SHAKERS

06:15-06:45

44 CATS

06:45-07:00

IŞILTI VE PARILTI

07:00-07:20

BUTTERBEAN'S CAFE

07:20-07:30

KAHRAMAN KANATLAR

07:30-07:50

BLAZE VE YOL CANAVARLARI

07:50-08:20

KÖPECİK PİT EKİBİ

08:20-08:30

KÖPECİK PİT EKİBİ

08:30-08:50

44 CATS

08:50-09:00

44 CATS

09:00-09:15

ALVINNN!!! AND THE CHIPMUNKS

09:15-09:30

GÜRÜLTÜ AİLESİ

09:30-09:50

GÜRÜLTÜ AİLESİ

09:50-10:20

NICKY, RICKY, DICKY VE DAWN

10:20-10:45

NICKY, RICKY, DICKY VE DAWN

10:45-11:15

GAME SHAKERS

11:15-11:45

GAME SHAKERS

11:45-12:10

AİLEM BİR ACAYİP

12:10-12:40

AİLEM BİR ACAYİP

12:40-13:00

SÜNGERBOB KAREPANTALON

13:00-13:20

SÜNGERBOB KAREPANTALON

13:20-13:50

YILDIRIM AİLESİ

13:50-14:15

YILDIRIM AİLESİ

14:15-14:45

NICKY, RICKY, DICKY VE DAWN

14:45-15:10

NICKY, RICKY, DICKY VE DAWN

15:10-15:40

GAME SHAKERS

15:40-16:10

GAME SHAKERS

16:10-16:35

SONSUZA DEK KUZEN

16:35-16:55

RİSK AVCISI HENRY

16:55-17:25

RİSK AVCISI HENRY

17:25-17:50

GAME SHAKERS

18:20-18:45

ALVINNN!!! AND THE CHIPMUNKS

18:45-18:55

ALVINNN!!! AND THE CHIPMUNKS

18:55-19:15

ALVINNN!!! AND THE CHIPMUNKS

19:15-19:25

SÜNGERBOB KAREPANTALON

19:25-19:45

SÜNGER BOB KARE PANTOLON

19:45-20:00

THE LOUD HOUSE

20:00-20:15

THE LOUD HOUSE

20:15-20:40

SİHİRLİ İŞLER BÜROSU

20:40-21:00

RİSK AVCISI HENRY

21:00-21:30

RİSK AVCISI HENRY

21:30-21:55

YILDIRIM AİLESİ

22:25-22:55

YILDIRIM AİLESİ

22:55-23:20

GÜRÜLTÜ AİLESİ

23:20-23:50

GÜRÜLTÜ AİLESİ

23:50-00:20

BİSİKLET: MİLAN - SAN REMO

02:05-03:30

SNOWBOARD: FIS DÜNYA KUPASI

03:30-04:15

SERBEST KAYAK: FIS DÜNYA KUP.

04:15-05:00

SNOOKER: KUZEY İRLANDA AÇIK

05:00-07:00

DÜNYA DAYANIKLILIK ŞAMPİYONASI

07:00-09:00

OLİMPİYAT EFSANELERİ: U. DISL

09:00-09:30

OLİMPİYAT MAGAZİN

09:30-10:00

OLİMPİYAT MAGAZİN

10:00-10:30

SNOOKER: KUZEY İRLANDA AÇIK

10:30-12:30

WRC: AVRUPA RALLİ ŞAMPİYONASI

12:30-13:00

DÜNYA DAYANIKLILIK ŞAMPİYONASI

13:00-15:00

SNOOKER: KUZEY İRLANDA AÇIK

15:00-15:45

SNOOKER: KUZEY İRLANDA AÇIK

15:45-21:10

BİNİCİLİK: HORSE EXCELLENCE

21:10-21:40

SNOOKER: KUZEY İRLANDA AÇIK

21:45-01:55

Program bilgisi alınamadı

xx:xx - xx:xx

GECE BÜLTENİ

00:00-00:45

HABER BÜLTENİ

01:00-01:25

GECE GÜNDÜZ

01:30-01:50

HABER BÜLTENİ

02:00-02:15

METE ÇUBUKÇU İLE PASAPORT

02:15-02:55

HABER BÜLTENİ

03:00-03:15

PREMİER LEAGUE MAÇ ÖZETLERİ

03:20-03:50

HABER BÜLTENİ

04:00-04:25

DÜNYANIN HABERİ

04:30-04:50

HABER BÜLTENİ

05:00-05:10

YAŞASIN HAYAT

05:15-05:50

GÜNE BAŞLARKEN

06:00-06:40

SPOR

06:40-06:50

GÜNE BAŞLARKEN

07:00-07:35

SPOR

07:35-07:45

GÜNE BAŞLARKEN

08:00-08:50

HABER MERKEZİ

09:00-09:25

NTV EKONOMİ GERİ SAYIM

09:25-09:55

HABER MERKEZİ

10:00-10:35

SPOR

10:35-10:45

HABER MERKEZİ

11:00-11:30

SPOR

11:30-11:40

HABER MERKEZİ

12:00-12:20

SPOR

12:20-12:30

NTV EKONOMİ PİYASA EKRANI

12:30-12:45

ÖĞLE BÜLTENİ

13:00-13:50

ÖĞLE BÜLTENİ

14:00-14:20

SPOR

14:20-14:30

FİNANS KAFE

14:30-14:50

ÖĞLE BÜLTENİ

15:00-15:15

SPOR

15:15-15:25

NTV'YE SORUN

15:25-15:45

GÜNÜN İÇİNDEN

16:00-16:25

SPOR

16:25-16:35

DÜNYANIN HABERİ

16:35-16:50

GÜNÜN İÇİNDEN

17:00-17:30

GECE GÜNDÜZ

17:30-17:45

GÜNÜN İÇİNDEN

18:00-18:35

SPOR

18:35-18:45

AKŞAM HABERLERİ

19:00-19:15

SPORUN NOT DEFTERİ

19:15-19:45

ANA HABER

20:00-20:50

SİYASİ İŞLER

21:00-22:55

GECE BÜLTENİ

23:00-23:50

İNANILMAZ HULK

01:30-03:14

JURASSIC WORLD

03:25-05:20

SİSLER ARDINDA

05:30-06:58

AVCI

07:05-09:00

TOMBIRUO

09:10-10:36

İNANILMAZ HULK

10:50-12:35

ŞANGAY ŞÖVALYELERİ

12:45-14:33

CENTİLMEN

14:45-16:21

CİNAYET ÇIKMAZI

16:35-18:04

SIKI DOSTLAR

18:20-19:45

KOPUŞ

20:06-21:19

UZUN SÜRÜCÜLER

21:35-23:10

KORKU KAYITLARI

23:30-00:55

HABER

00:00-06:00

ÜLKE'DE ERKEN GÜNDEM

06:00-10:00

ÜLKE'DE BU SABAH

10:00-12:00

HABERLER

12:00-13:00

ÖĞLE AJANSI

13:00-14:25

DÜNYANIN GÜNDEMİ

14:30-15:00

HABERLER

15:00-16:00

ODAK NOKTASI

16:00-20:00

ÜLKE ANA HABER

20:00-22:00

SIRADIŞI TARİH

22:00-00:00

Program bilgisi alınamadı

xx:xx - xx:xx

NBA GÜNLÜĞÜ

00:00-00:30

UFC DÖVÜŞ GECESİ

00:30-03:30

MEMPHIS - SAN ANTONIO "CANLI"

03:30-06:00

NBA ACTION

06:00-06:30

THE OUTDOOR SPORTS

06:30-07:00

BURNLEY - WEST HAM

07:00-09:00

PREMIER LİG WORLD SHOW

09:00-09:30

THE OUTDOOR SPORTS

09:30-10:00

MEMPHIS - SAN ANTONIO

10:00-12:00

BUNDESLIGA 11. HAFTA ÖZETLERİ

12:00-13:00

MOTOGP MALEZYA

13:00-14:00

NBA GÜNLÜĞÜ "CANLI"

14:00-14:30

NBA ACTION

14:30-15:00

CHELSEA - C.PALACE

15:00-17:00

MEMPHIS - SAN ANTONIO

17:00-19:00

NBA GÜNLÜĞÜ

19:00-19:30

PREMIER LİG WORLD SHOW

19:30-20:00

PREMIER ANALİZ "CANLI"

20:00-21:30

TOTTENHAM - SHEFFIELD

21:30-23:30

S SPORT GÜNDEM

23:30-00:00

ÖLÜMCÜL SULAR

00:45-02:09

TOLKIEN

02:25-04:12

OYUNCAK HİKAYESİ 4

04:30-06:06

OYUNCAK HİKAYESİ 4

06:35-08:11

TOLKIEN

08:45-10:32

ÖLÜMCÜL SULAR

11:00-12:24

OYUNCAK HİKAYESİ 4

12:50-14:26

TOLKIEN

14:55-16:42

ÖLÜMCÜL SULAR

17:05-18:29

OYUNCAK HİKAYESİ 4

18:50-20:26

ÖLÜMCÜL SULAR

21:00-22:24

TOLKIEN

22:40-00:27

SHIMMER AND SHINE

00:05-00:20

BUTTERBEAN'S CAFÉ

00:20-00:40

SUNNY DAY

00:40-01:05

KIVA CAN DO!

01:05-01:15

MAX - RUBY

01:25-01:45

KAHRAMAN KANATLAR

01:45-02:10

BLAZE AND THE MONSTER MACHINES

02:10-02:30

ZACK AND QUACK

02:30-02:50

IŞILTI VE PARILTI

02:50-03:05

KÖPECİK PİT EKİBİ

03:05-03:25

KÖPECİK PİT EKİBİ

03:25-03:50

KAHRAMAN KANATLAR

03:50-04:10

MAX VE RUBY

04:10-04:35

GÜÇLÜ PRENSES NELLA

04:35-04:45

FUZZLY AVCISI ABBY HATCHER

04:45-04:55

BUTTERBEAN'S CAFE

04:55-05:05

BUTTERBEAN'S CAFE

05:05-05:20

IŞILTI VE PARILTI

05:20-05:45

ZACK - QUACK

05:45-06:05

KAHRAMAN KANATLAR

06:05-06:15

KAHRAMAN KANATLAR

06:15-06:40

BLAZE VE YOL CANAVARLARI

06:40-07:00

RUSTY RIVETS

07:00-07:10

KÖPECİK PİT EKİBİ

07:10-07:35

KÖPECİK PİT EKİBİ

07:35-08:00

ZACK AND QUACK

08:10-08:20

KIVA YAPABİLİR

08:20-08:30

KIVA YAPABİLİR

08:30-08:40

KÖPECİK PİT EKİBİ

08:40-08:55

KÖPECİK PİT EKİBİ

08:55-09:20

IŞILTI VE PARILTI

09:20-09:40

FUZZLY AVCISI ABBY HATCHER

09:40-09:50

GÜÇLÜ PRENSES NELLA

09:50-10:05

KAHRAMAN KANATLAR

10:05-10:25

KÖPECİK PİT EKİBİ

10:25-10:50

KÖPECİK PİT EKİBİ

10:50-11:00

BLAZE VE YOL CANAVARLARI

11:00-11:20

RUSTY RIVETS

11:20-11:45

FUZZLY AVCISI ABBY HATCHER

11:45-12:10

IŞILTI VE PARILTI

12:10-12:20

BUTTERBEAN'S CAFE

12:20-12:30

BUTTERBEAN'S CAFE

12:30-12:45

SUNNY DAY

12:45-13:05

KIVA YAPABİLİR

13:05-13:15

MAX - RUBY

13:25-13:45

KAHRAMAN KANATLAR

13:45-14:10

BLAZE AND THE MONSTER MACHINES

14:10-14:30

ZACK AND QUACK

14:30-14:50

IŞILTI VE PARILTI

14:50-15:05

KÖPECİK PİT EKİBİ

15:05-15:25

KÖPECİK PİT EKİBİ

15:25-15:50

KAHRAMAN KANATLAR

15:50-16:10

MAX VE RUBY

16:10-16:35

GÜÇLÜ PRENSES NELLA

16:35-16:45

FUZZLY AVCISI ABBY HATCHER

16:45-16:55

BUTTERBEAN'S CAFE

16:55-17:05

BUTTERBEAN'S CAFE

17:05-17:20

IŞILTI VE PARILTI

17:20-17:45

ZACK - QUACK

17:45-18:05

KAHRAMAN KANATLAR

18:05-18:15

KAHRAMAN KANATLAR

18:15-18:40

BLAZE VE YOL CANAVARLARI

18:40-19:00

RUSTY RIVETS

19:00-19:10

KÖPECİK PİT EKİBİ

19:10-19:35

KÖPECİK PİT EKİBİ

19:35-20:00

ZACK AND QUACK

20:10-20:20

KIVA YAPABİLİR

20:20-20:30

KIVA YAPABİLİR

20:30-20:40

KÖPECİK PİT EKİBİ

20:40-20:55

KÖPECİK PİT EKİBİ

20:55-21:20

IŞILTI VE PARILTI

21:20-21:40

FUZZLY AVCISI ABBY HATCHER

21:40-21:50

GÜÇLÜ PRENSES NELLA

21:50-22:05

KAHRAMAN KANATLAR

22:05-22:25

KÖPECİK PİT EKİBİ

22:25-22:50

KÖPECİK PİT EKİBİ

22:50-23:00

BLAZE VE YOL CANAVARLARI

23:00-23:20

RUSTY RIVETS

23:20-23:45

FUZZLY AVCISI ABBY HATCHER

23:45-00:10