Yeter 28. Bölümünde Yekta Ailesine Kavuşacak mı?

admin

Haberler

27 Eylül 2016

Yeter 28. Bölümünde Yekta Ailesine Kavuşacak mı?

Yeter dizisi ATV ekranlarında heyecan dolu bölümleri ile yayınlanmaya devam ediyor. Yeni bölüme ait olan fragmanda ise Aylin’i her yerde aramaya devam eden Yekta kendisini ve çocuklarını bulabilmek için uğraşıyor. Helikopter kazasından sonra hayatları değişen dizideki karakterlerin tek tek Yekta ile hesaplaşma sahneleri ise duygu dolu anların yaşanmasına yol açacak.

Koliba Film tarafından yapımcılığı üstlenen Yeter dizisinin başrollerinde Pelin Karahan ve Yurdaer Okur yer alıyor. Yeter dizisinin yeni bölümü Perşembe akşamı saat 20:00’de ATV ekranlarında yayınlanacak.

Üniversite öğrencisi iken tanıştığı ünlü cerrah ile evlenen Yekta Harmanlı dizinin yeni bölümünde ailesine ulaşabilmek için elinden geleni yapacak. Aylin ise kısa süredir yaşadığı büyülü dünyadan ayrılmak zorunda kalacak. Yaşamakta olduğu psikolojik ağır şiddetin yaralarını sarmaya başlayan Aylin, Yekta ile iş birliği yaparak ailesini bulmasına yardımcı olacak.

Tüm hayatını etkileyecek olan bir yalanı yaşayan Aylin, sırrını paylaştığı yakınları tarafından ihanete uğrayacağını ise asla bilmemektedir. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz