Melisa Annesi Gibi Eğlenemiyor! Şeyma Subaşı’nın “Hayalim” Dediği Bali Tatili ​Kızı Melisa’yı Zorlamaya Başladı

Aleyna

Haberler

10 Nisan 2021

Melisa Annesi Gibi Eğlenemiyor! Şeyma Subaşı’nın “Hayalim” Dediği Bali Tatili ​Kızı Melisa’yı Zorlamaya Başladı

Sevgili Meedo ve kızı Melisa’yla Bali’ye giden Şeyma Subaşı, hayalindeki tatili paylaşmaya devam ediyor. Ama tatil Melisa için annesi kadar eğlenceli geçmiyor!

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı, yıllardır dilimizden düşürmediğimiz bir isim. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’yla yıllarca süren olaylı ilişkisi, partiden partiye koşması ve çok konuşulan Instagram paylaşımları derken, şimdi de yeni ilişkisiyle gündemden düşmüyor.

Uzun süredir Miami’de takılan Şeyma Subaşı, orada Mısırlı iş insanı Mohammed Al Saloussi ile tanıştı. Söylediğine göre, sevgilisi onunla tanışmak için hemen uçağa atlayıp Miami’ye gelmişti. Ama Şeyma Subaşı hem Türkiye’de hem de ABD’de gördüğü “olağanüstü” ilgi nedeniyle ona “Sıraya geç” demişti. Hatta onu en başta “fanı” sanmış!

Çok özel bir partide tanıştıktan sonra “özgür kuş” hallerinden vazgeçen Şeyma Subaşı, hayatının aşkını bulduğunu düşünüyor. Çift bu yılın sonlarına doğru evlenmeyi düşünüyor. Geçen hafta İstanbul’a gelen çift, Şeyma Subaşı’nın ailesinin evinde tuzlu kahve ritüelini bile gerçekleştirdi, kısmen de olsa!

Şeyma Subaşı’yla tanışmak için hayli uğraşan Meedo, istediğini elde etti. Daha ikinci günde de sevgilisinin kızı Melisa’yla buluşmak istedi. Onlar da çok iyi anlaşmış olacak ki, şu an hep beraber Bali’de tatildeler!

Şeyma Subaşı’nın Hayalindeki Tatil

Senelerdir ülke ülke gezen, partiden partiye koşan Şeyma Subaşı’nın hayalindeki asıl ülke Bali’ymiş! “Doğru zaman” ve “doğru insan” bulduğunu düşünen ünlü isim, kızı ve sevgilisiyle Bali’nin yolunu tuttu.

Tatilden kareleri de sürekli paylaşmaya devam ediyor. Melisa’yla yaptığı paylaşımlar her zamanki gibi en çok sevilen paylaşımları oluyor. Spor yüzünden acı çektiği videolar bile!

Meedo ve Melisa’nın Havuz Macerası

Meedo Şeyma Subaşı

Bu sabah da Bali’de kaldıkları villadan paylaşımlar yapan Şeyma Subaşı, kızı Melisa ve sevgilisi Meedo’nun havuz macerasını da çekti. Daha çok Meedo eğlendi ama olsun!

Şeyma Subaşı, “hayalimdeki tatil” dediği Bali tatilinde çok eğleniyor gibi görünüyor. Melisa da mutlu görünüyor ama Bali’den kazasız belasız dönse daha mutlu olacak gibi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz